Kuraklık için nasıl önlemler alınıyor

00:00 Temmuz 23, 2008 Yeni Şafak

Kuraklık için nasıl önlemler alınıyor

Fotoğraf: Yeni Şafak
Tursem Çankaya'nın hazırlayıp sunduğu Başkentten Portreler'in bu akşamki konuğu Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker. Programda Tarım Bakanı Eker'le “Yaşanan kuraklığın Türkiye'ye ve tarıma etkileri, kuraklık için alınan önlemler neler? Buğday ve mısırda yeni bir sıkıntı yaşanabilir mi? Ülkede medyaya yansıdığı kadar büyük çapta pirinç sıkıntısı var mı?” konuları ele alınıyor. TV NET / 20.10

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Kuraklık için nasıl önlemler alınıyor

  Kuraklık için nasıl önlemler alınıyor
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#