Vesikalı Yarim'in sesi anılıyor

00:00 Aralık 02, 2011 Yeni Şafak

Vesikalı Yarim'in sesi anılıyor

Fotoğraf: Yeni Şafak
Müzikseverlerin gönlünde taht kurmuş, müziğin unutulmaz isimleri usta müzik adamı Naim Dilmener'in sunduğu Bir Şarkısın Sen'de yeniden hatırlanıyor. Seslendirdikleri şarkılarıyla anılan sanatçıların ve onlarla özdeşleşen şarkıların hikâyeleri tanıklarının anlatımıyla müzik severlerle buluşuyor. Bir Şarkısın Sen'de bu hafta; geçtiğimiz günlerde yitirdiğimiz, 60 ve 70'li yıllara damga vurmuş ses sanatçısı Şükran Ay anılıyor. Arabeskin öncü yıldızı… Vesikali Yarim'in sesi… Şükran Ay'ın 40 yılı aşan sanat yaşamını ve bize bıraktığı anıları kızı Işıl Ay, oğlu Savaş Ay ve dostları anlatıyor. 24 / 21.40

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Vesikalı Yarim'in sesi anılıyor

  Vesikalı Yarim'in sesi anılıyor
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#