• Tarihe göre sırala

3 günde 165 milyon kişi izledi

iPanda adlı Facebook sayfasında paylaşılan bir video son zamanların en çok izlenen ve paylaşılan videosu oldu. Bir panda koruma merkezinde panda ile bakıcının arasında yaşananlar, koruma merkezinden yapılan canlı yayınla takipçilerle paylaşıldı. Bakıcının kendisiyle ilgilenmesini isteyen yavru pandanın sevimli tavırları 3 günde 165 milyon kişi tarafından seyredildi. Videoya 1 miyon 300 bin yorum yapılırken video, 3 milyondan fazla kişi tarafından paylaşıldı.

Katil balinalar, Jet Ski ile gezen grubun etrafını sardı!

15 Şubat'ta Yeni Zelanda'nın Güney Adası'nın kuzey doğusunda yer alan Kaikoura Yarımadası'ndaki Jet Ski'nin etrafında bir anda Orcas (Katil Balinalar) belirdi. Bir süre Jet Ski ile gezen grupla birlikte yan yana yüzdüler.

ATV kullanan Orangutan!

Adeta profesyonel bir sürücü gibi ATV kullanan Orangutanın keyfine diyecek yok.

Minik köpek dev fili böyle kovaladı

Köpek 'bu iş cüsse işi değil' dedi, fili böyle kovaladı. Köpeğin kararlılığından korkan fil ise çareyi kaçakta buldu. Minik köpeğin dev fili kovalaması ortaya komik görüntüler çıkarırken, o anlarsa amatör kameraya yansıdı.

Aç kalan tilkiyi eliyle besledi

Bayburt'ta kar ve soğuk hava nedeniyle yiyecek bulamayıp aç kalan tilkiyi bir vatandaş elleriyle beslendi. Bayburt'ta doğanın da karla kaplanması, yabani hayvanların yiyecek bulmakta zorlanmasına yol açıyor. Bu nedenle zaman zaman insanlara yaklaşan yabani hayvanlar, vatandaşlarca besleniyor.

Yavrusunu zorla suya sokmaya çalışan ayı

Bu görüntüler Kolombiya'nın merkezindeki ormandan. Gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde, anne ayının yavrusunu zorla nehre sokarak yıkamak istediği görülüyor.

Kedisine elleriyle taze fasulye yedirdi

Mecnun adındaki kedisini çocuğu gibi gören kadın, onunla birlikte yemek yiyor ve kedisini bir bebek gibi besliyor. Kedi Mecnun, sahibinin kendisine beslediği taze fasulyeyi, hiç itiraz etmeden, afiyetle yiyor.

Kene gibi yapışan yavru panda

Bakıcısının ayağına kene gibi yapışıp bir türlü bırakmayan panda, adeta insanı sinir ediyor.

İştahla çilek yiyen tavşan

Avustralya'da tavşan besleyen bir kişinin acıkan tavşanına çilek yedirirken çektiği görüntüler, izleyenleri gülümsetiyor.

Sibirya kaplanlarının drone avı!

Çin'in Heilongjiang eyaletinde bulunan orman parkındaki Sibirya kaplanlarının insansız hava aracını kovalama anları görüntülendi. Uçarken görüntülerini kaydeden aracı önce kovalayan kaplanlardan 2-3 yaşlarında olanı insansız hava aracını yakalamayı başardı. Daha sonra parçaladıkları araç, duman çıkarmaya başlayınca, kaplanlar olay yerini yavaşça terk etti.

Sevimli pandanın kar heyecanı

Çin'in Liaoning eyaletindeki Dalian Hayvanat Bahçesi'ndeki bir pandanın yoğun bir kar yağışı sonrasında yaşadığı heyecan kameralara böyle yansıdı.

Balıkçının ağına takılan büyük sürpriz!

Rus balıkçı tuttuğu balıkları tekneye boşaltırken ağın içinden çıkan büyük bir sürprizle karşılaştı.

Kafa tutmaları kapı açılıncaya kadar sürdü

Köpeklerin demir parmaklıklar arkasından birbirlerine kafa tutması sadece kapı açılana kadar sürdü. Kapı açılınca dağılan köpekler izleyenleri güldürüyor.

Kendini köpek sanan papağan

Bir papağan, köpek gibi havlamasıyla izleyenleri şaşırttı. O anlar kameraya böyle yansıdı.

Restorana giren dev kertenkele böyle çıkarıldı

Avustralya'da bir restorana giren dev kertenkeleyi kadın garson kuyruğundan tutarak böyle dışarı çıkardı. O anları izleyen müşteriler ise korku dolu anlar yaşadı.

Yavru kedi ile civcivlerin dostluğu görenleri şaşırtıyor

Bir kasanın içine koyulan yavru kedinin yanına bir çok civciv konunca kedi kendinden geçti. Civcivlerin sesi ve hareketleri kediyi o kadar rahatlattı ki kıpırdamadan civcivlerin kendisiyle oynamasına izin verdi.

Kediyi kovalarken cama toslayan köpek

Bir köpeğin kediyi kovaladığı esnada önünde duran cam kapıyı görmeyip çarparak kırdığı görüntü, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Çizgi film izleyen sevimli kediler

Sosyal medyada paylaşılan 3 minik kedi izleyenleri güldürüyor. 'Şirinler' isimli çizgi filmi büyük bir dikkatle izleyen sevimli hayvanlar, tabletin başından bir an olsun ayrılmıyor.

Yavru kuğuların ilk kez suya atlayışı

Yavru kuğuların annelerinin peşinden gitmek için suya atlamaları gerekiyor. İlk deneyimleri olacağı için biraz korkmalarına rağmen sırayla suya atlıyorlar.

Pascal ve Püskül’ün şaşırtan dostluğu

Artvin'de yaşayan Mürüvvet ve Uğur Aktaş çiftinin beslediği Pascal isimli köpek ve Püskül isimli kedinin dostluğu şaşırtıyor. Püskül isimli kedi ile Pascal isimli köpek birbirlerinden hiç ayrılmıyor. Birbirlerine düşman olarak bilinen köpek ve kedinin dostluğu görenlerin ilgi odağı oldu.

İnsana sarılarak sevgisini gösteren aslan

Sevgisini sarılarak gösteren aslanın insana karşı ilgisi görenleri şakına çevirdi.

Oto yıkamada görenler gözlerine inanamadı!

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde cirit yarışlarında kullanılan bir atın, akaryakıt istasyonu içindeki araç yıkama yerinde yıkanması ilginç görüntülere sahne oldu. Hazırlık antrenmanlarında bedeni çamurla kaplanan at, burada basınçlı su ve köpük ile yıkanarak temizlendi.

Anne pandadan çocuklarına hayat dersleri

Çin'in Sichuan eyaletinde, bir araştırma üssünde bulunan panda ve yavrularının görüntüleri izleyenleri gülümsetiyor. Anne pandanın çocuklarına verdiği hayat dersleri güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

El sallayan kertenkele herkesi şaşırttı

Kendisine el sallayan birine el sallayarak cevap veren kertenkelenin sevimli halleri...

Avcıyken av olan ahtapot

Büyük balık küçük balığı yutar atasözü böyle gerçek oldu. Fok balığı, yengeci avlamaya çalışan ahtapotu midesine indirdi. Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletine bağlı Monterey ilindeki sahilden okyanusa dalan iki dalgıç, suyun altında ilginç anlara şahitlik etti. Okyanustaki canlıları görüntüleyen dalgıçların kadrajına bir ahtapot ve yengeç girdi. Avlanmaya çalışan ahtapot yengeci kovalıyordu. Yaşanan kovalamaca sırasında aniden ortaya çıkan fok balığı, bir hamleyle ahtapotu yutt...

Kazların bando eşliğindeki geçit töreni

Belçika'da kazların bando ekibi eşliğindeki geçit töreni izleyenleri güldürüyor. Tek sıra halinde yürüyen kazlar, sokakta yürüyenlerin ilgi odağı oldu.

Kartal mı keçi mi?

Kartalın üstüne çıktığı dağ keçisi, ondan kurtulmak için kaçmaya başladı. Keçi yuvarlanıp bir kaya parçasına çarpsa da kartal çok inatçıydı, pençeleriyle sıkıca kavradığı hayvanı bırakmadı. Keçi bir deneme daha yaptı ve bu kez kurtulmayı başardı. Yaralanan kartal bu büyük avı bırakmak zorundan kalırken, keçi ise arkadaşıyla birlikte oradan kaçtı.

Maymunların süt içmek için mücadelesi

Sahibi tarafından süt içirilen maymunların, süt içmeyi bırakmamak için gösterdikleri mücadele kameraya böyle yansıdı.

Örümcek ile yılan karşı karşıya

Bir yılan zehirli örümceğin ağına yakalandı. Yılan defalarca uğraşmasına rağmen ağdan kurtulamadı. O anlar kameraya böyle kaydedildi.

Burnuna kelebek konan köpeğin ilginç anı

Sahibi tarafından köpeğin burnuna bir çiçek konuldu. Köpeğin burnundaki çiçeğe kelebek kondu. Burnuna kelebek konan köpeğin ilginç anları kameraya böyle yansıdı.

Yemek için karaya çıkan balıklar

Yemek yeme ihtiyaçları için karaya çıkan dev balıklar izleyenleri şaşırtıyor. Hayvansever bir adamın balıkları yemleme videosu sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.

Mahsur kaldığı bahçeden atlayarak kurtulan geyik

Bir geyik yanlışlıkla bir evin bahçesine girdi. Geyik bahçeden çıkmak için defalarca tur attı. Çıkabileceği bir yer bulunca yüksek atlama yaparak bahçeden kurtuldu.

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.