ÖZGÜN

25-26 Kasım AÖF sınav sonuçları öğrenme! AÖF sonuçları açıklandı

25-26 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen AÖF sınavının sonuçları erişime açıldı. Anadolu.edu.tr adresinden AÖF öğrenci girişi yaparak sonuçlara ulaşabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızla da AÖF sonuçlarına erişim sağlayabileceksiniz.

Haber Merkezi Diğer

AÖF sonuçları açıklandı. 25-26 Kasım tarihlerinde AÖF sınavları gerçekleştirilmiş ve adaylar zorlu bir sınava girmişti. Ortalama 15 gün içerisinde açıklanan sonuçlar beklendiği gibi oldu ve 5 Kasım tarihinde açıklandı. Adaylar sonuçları online olarak rahatlıkla öğrenebilecekler.

25-26 Kasım AÖF sonuçları

25-26 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen AÖF sınav sonuçlarını aşağıdaki bağlantı üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sisteme girebilmek için T.C. kimlik numaranızı bilmeniz gerekmektedir.

AÖF sonuçları sorgula

AÖF sınav takvimi

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 13 - 14 Ocak 2018

Bahar Dönemi Ara Sınavı 14 - 15 Nisan 2018

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 02 - 03 Haziran 2018

2017-2018 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı 21 Temmuz 2018

AÖF sınav soru ve cevapları

AÖF vize sınavının soru ve cevapları, 27 Kasım'da e-Kampüssitesinde paylaştı. Sınava ilk defa giren öğrenciler soruları AÖF'e ait olan e-Kampüs sayfasında görebilecekler.

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına ANADOLUM eKampüs Sisteminden erişebilirsiniz. https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TC kimlik numarası ve şifrenizle oturum açarak dersleriniz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

Sınav sonuçlarına itiraz

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

Mazeret sınavı

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.