ÖZGÜN HABERLER

5 Kasım Pazartesi reyting sonuçları! Söz ve Çukur reyting sonuçları

5 Kasım Pazartesi reyting sonuçları merak konusu oldu. Hangi dizinin veya programların daha çok izlendiği yine merak konusu olurken Pazartesi akşamlarına bir de MasterChef dahil oldu. Peki yeni yayın gününde MasterChef'in reyting sonuçları nasıl oldu? İşte 5 Kasım Pazartesi reyting sonuçlarına ilişkin bilgiler.

Haber Merkezi Diğer

Vatandaşlar tarafından reyting sonuçları büyük bir merak konusu oldu. Yeni yeni programlar, diziler ve yarışmaların ardından oluşan reytingler de araştırılmaya başlandı. Peki 5 Kasım reyting sonuçlarında son durum ne?

5 Kasım reyting sonuçları açıklandı mı?

5 Kasım'a dair reyting sonuçları açıklandı. Çukur yine liderliği kaptırmadı.

29 Ekim reyting sonuçları açıklandı mı?

29 Ekim reytingleri Total, AB ve ABC1 bazda açıklandı.

22 Ekim reyting sonuçları açıklandı mı?

22 Ekim reyting sonuçları açıklandı.

15 Ekim reyting sonuçları açıklandı mı?

15 Ekim'e ait reyting verileri açıklandı.

8 Ekim reyting sonuçlarında son durum neydi?

Reyting sonuçlarındaki son durum incelendiğinde Çukur yeni sezonda en çok izlenen dizi oldu.

1 Ekim reyting sonuçları açıklandı mı?

1 Ekim'e ait reyting sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz haftanın sonuçlarına ise aşağıdaki sonuçlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

AB

ABC1

Total

Reyting nedir, nasıl ölçülür?

İzlenme payına göre değerlendirilen ve AGB tarafından 1988 yılından beri gerçekleştirilen ölçme olayı reyting, yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve bizler tarafından bilinmeyen reyting ölçme cihazları o gece ya da o gün en fazla izlenen programları liste halinde ortaya koyuyor.

Reyting izleyiciyi etkileyen bir durum değil. Takip eden kitleye bir getirisi ya da faydası yok. Reyting ölçme işlemi reklam şirketlerinin işlerini kolaylaştırıyor. Milyonlar tarafından takip edilen bir dizi reklam şirketleri ile anlaşarak o dizinin kanalına reklam teklifi sunuyor ve böylece daha fazla kitleye bu şekilde hitap ediyor.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.