Başbakan Yıldırım: Bahçeli ile aramızda sıkıntı yok

Başbakan Yıldırım, katıldığı canlı yayın programında Cumhur İttifakı ile Bahçeli sorusuna "Sayın Bahçeli, ben, Sayın Cumhurbaşkanımız arasında herhangi bir sıkıntı yok." dedi.

Dünya adaleti için Erdoğan’ı destekliyorum

Malezya’da başbakanlık görevini Mahathir Muhammed’den devralması beklenen Enver İbrahim, İslam dünyasında en etkili liderin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi. İbrahim, “24 Haziran seçimlerinde Ortadoğu’da, Filistin’de ve hatta dünyada adalet için mücadele eden Erdoğan’ı destekliyorum” dedi.

Fırat’ın doğusuna da gireceğiz

Seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu Bursa’da gündeme ilişkin soruları cevaplayan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Türkiye’nin siyasi, iktisadi ve askeri anlamda şu an en güçlü dönemini yaşadığını söyledi.

Ahdettik başlarına yıkacağız

Fırat Kalkanı ve Afrin Harekatı’yla bölgenin temizlendiğini ifade eden Başbakan Yıldırım kararlılık vurgusu yaptı: “Şimdi sıra Kandil’de. Orayı da başlarına yıkacağız, buna ahdettik, bu alçaklara hayat hakkı tanımayacağız. Onların Kürtler diye bir derdi yok. Bu terörü yok etmek de bizim boynumuzun borcudur.”

Hedef Türkiye’nin birliği

Enerji Bakanı Albayrak, terörü besleyenlerin hedefinin Türkiye’in birliği, kardeşliği ve istikrarı olduğunu söyledi.

Türkiye batarsa okyanuslar taşar

Alev Alatlı, günbegün dağılan Batı’nın lider krizi geçirdiğini ve gittikçe paçozlaştığını söyledi. Alatlı, “Biz buhran ithal etmediğimiz sürece bu kaosta sağlam durur, hatta fırsata çevirebiliriz. Safları sıkıştırmamız lâzım. Kendisine has bir kimliği vardır Türkiye’nin, batmaz. Batarsa, okyanuslar taşar, onu da kimse göze alamaz” dedi.

Erdoğan: Kandil'de lider takımını hallettik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa mitinginde yaptığı konuşmada Kandil'e düzenlenen hava harekatı ile ilgili, "Lider takımını hallettik. Sıra Urfa'nın yanı başındaki yerlere geliyor. Allah'ın yardımı ve milletimizin desteğiyle yakında buraları da teröristlerden arındırıp, asli sahibi olan Arap Kürt Türkmen kardeşlerimize teslim edeceğiz" dedi.

Bozdağ: F-35'in ilk teslimi yarın yapılacak

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ, "F-35 projesi kapsamında Türkiye için üretilen uçaklarla ilgili gerekli bağlantılar yapılmıştır. Yarın F-35'in ilk teslimi yapılacaktır" dedi.

Başbakan Yıldırım: Şimdi sıra Kandil'de

Başbakan Binali Yıldırım, Fırat Kalkanı ve Afrin Harekatı ile bölgeyi terörden temizlediklerini belirterek, "Şimdi sıra Kandil'de. Orayı da başlarına yıkacağız, buna ahdettik, bu alçaklara hayat hakkı tanımayacağız. Memleketimize, ülkemize zarar veren bu insanlara hak tanımayacağız. O alçaklar proje terör örgütüdür" dedi.

Adalet Bakanı Gül: Kandil’e gidiyor sıkıysa gel apoletini sök

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, CHP'nin adayı Muharrem İnce'nin 'İlk iş apoletlerini sökeceğim' dediği İsmail Paşa'ya destek vererek “Apoletini sökmek istediğin Mehmetçiğimiz gidiyor Kandil’e sıkıysa gel apoletini sök” dedi.

F-35’leritörenle alacağız

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, F-35 uçaklarının ilk teslimatının 21 Haziran’da törenle yapılacağını söyledi. Türkiye’nin S-400 sistemlerini satın almasından dolayı bazı kafa karıştırıcı girişimlerin olduğunu belirten Çavuşoğlu, “Herkes yükümlülüğünü yerine getirmeli” dedi.

Hedef Kobani Kamışlı, Haseke

Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı ile oyunu bozduklarını belirten Başbakan Yıldırım, Münbiç’in ardından yeni hedefi açıkladı: Kobani, Kamışlı, Haseke’de maalesef şu anda PKK’nın uzantısı PYD/YPG ciddi anlamda ABD’nin de silah desteğiyle güçlü duruma geldi. Bundan sonraki hedef, o bölgeleri de güvenli bölge haline getirmek.

CHP’nin yeni lideri İnce

Rakibi İnce’yi kazanamayacağı yarışa süren Kılıçdaroğlu’nun hesabı tutmadı. 15 vekille Akşener’in performansı düşük kalınca, öne çıkan İnce’nin CHP’den 5-6 puan yüksek alması bekleniyor. HDP’ye el altından verilen destek ise CHP oylarını eritiyor. Kılıçdaroğlu’ndan yüksek oy alması beklenen İnce, partinin yeni lideri olarak görülüyor.

HDP’liler boş meydana konuştu

HDP, hendek ve çukur siyasetinin sonucu olarak en güçlü olduğu Nusaybin ve Kızıltepe’de bile hüsrana uğradı. Mitinglerde meydanlar tamamen boş kaldı. Mardin’in Artuklu ilçesinde seçim bürosu açmak isteyen Pervin Buldan ile Ahmet Türk de esnafın Türk bayraklı protestosuyla karşılaştı.

Başbakan Yıldırım'dan ABD'ye F-35 tepkisi

Başbakan Yıldırım, ABD Senatosu'nun F-35 kararına ilişkin " Bu Amerikan yönetimine gidecek, uygulayacak veya uygulamayacak, o ayrı bir konu. Şu anda o safha yapılmış değildir. Yani yönetim, kongreye bir rapor verecek, diyecek ki 'Siz böyle bir karar aldınız ama bu uygun bir karardır veya değildir.' şeklinde yönetimin de bir cevap verme hakkı var. Bu süreçler biraz daha devam edecek. Bunların F-35’lerin teslimini etkilemesi söz konusu değil" dedi.

Erdoğan'dan Cumhur İttifakı yorumu: Millet benimsedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, meydanlarda vatandaşın Cumhur İttifakı'nı sahiplendiğini gördüğünü söyledi. Erdoğan, "Farklı partilerin belirli ilkeler çerçevesinde aynı amaçlar doğrultusunda bir araya gelip, iş birliği yapabileceklerinin örneklerine gittiğimiz her yerde şahit oluyoruz" dedi.

Erdoğan: Büyükşehir belediyesi paraları Kandil'e gönderdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van mitinginde yaptığı konuşmada "Terör örgütünün yanaşmaları ne yaptı? Size hizmet etmek için kullanmaları gereken imkanları, paraları ne yaptı? Kandil'e gönderdi. Örgüte teslim etti." dedi.

Muharrem İnce'nin 'sokağa atıyorlar' sözlerine sert tepki

CHP'nin Beykoz mitinginde Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin yetiştirme yurtlarında büyüyenler için söylediği sözlere, Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Platformu üyesi Engin Albayrak, sert tepki göstererek "Sayın İnce’nin '18 yaşından sonra sokağa atıyorlar' söylemi de kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır ve bu sözler oldukça da onur kırıcı ve tehlikelidir" dedi.

Başbakan Münbiç'ten sonraki yeni hedefler açıklandı

Başbakan Binali Yıldırım, "Kobani, Kamışlı, Haseke bu bölgelerde de maalesef şu anda PKK'nın uzantısı PYD/YPG ciddi anlamda ABD'nin de silah desteğiyle güçlü duruma geldi. Bundan sonraki hedef, o bölgeleri de güvenli bölge haline getirmek" dedi.

Fikri Işık'tan 'bedelli askerlik' açıklaması

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, "Adım adım Münbiç'in tamamının güvenliğinin sağlanacağı bir süreç yaşanacak" dedi. Işık bedelli askerlik konusunda ise, "Türkiye adım adım profesyonel askerliğe geçiyor ve büyük oranda da geçti. Seçimden sonra eldeki tüm veriler analiz edilecek, değerlendirilecek ve ne yapmalıyız ki önümüzde böyle bir problem oluşmasın diye dengeleyecek bir strateji belirlenecek. Terörle mücadelenin sürdüğünü de görmek zorundayız" ifadelerini kullandı.

Soylu: Yakın bir zamanda Kandil'e ay yıldızlı bayrak dikilir

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin bir melanet yuvasından daha kurtulacağını belirterek, "Çok yakın bir zamanda Kandil'e ay yıldızlı bayrak dikilir" dedi.

Adalet Bakanı kanunlaşacak ilk yasayı açıkladı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Kanunlaştıracağımız ilk yasa hayvanları korumaya ilişkin bu düzenlemeler olacaktır" dedi.

Çavuşoğlu: Suriye konusunda Türkiye kilit ülke

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Türkiye'nin Suriye konusunda Cenevre, Astana, Soçi ve Münbiç dahil tüm süreçlerde kilit ülke olduğunu belirtti. Çavuşoğlu, F-35'lerin ilk teslimatı için ilk törenin 21 Haziran'da yapılacağını söyledi. Çavuşoğlu ayrıca, ABD'de 20 civarında eyalette FETÖ'ye yönelik soruşturma başlatıldığını açıkladı.

ABD’nin F-35 kararına Başbakan Yıldırım’dan sert tepki

ABD Senatosu'nun F-35 kararını değerlendiren Başbakan Yıldırım, "Karar talihsiz bir gelişme. Türkiye alternatifsiz değil. Bu teşebbüsler esef verici, stratejik ortaklığın ruhuna aykırı" dedi.

'Münbiç Türkiye'nin masada da güçlü olduğunu gösterdi'

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Münbiç'te diplomatik çabalarımızın netice vermesi, Türkiye'nin sadece arazide değil masada da güçlü olduğunu göstermektedir." dedi.

Bahçeli: Çiller'in mitinge katılması çok anlamlı

MHP lideri Devlet Bahçeli, geçtiğimiz gün AK Parti'nin Yenikapı'da düzenlediği Büyük İstanbul Mitingi'ne eski Başbakan Tansu Çiller'in katılmasına ilişkin yaptığı değerlendirmede "Milli bir şuurla orada olduğunu söylüyor. Bunu çok anlamlı buldum ve tebrik ediyorum." dedi.

CHP standında şehit annesine çirkin saldırı

Bursa’da CHP'nin standında görevli bir kadın, kendilerine 'Siz teröristlerle nasıl el sıkışırsınız?' diyen şehit annesine saldırdı. Sözlü tartışmanın ardından şehit annesi olduğunu dile getiren Ayşe Güngör’ün çığlıklarını duymayan partili kadın, yaşlı kadın ile kavga etmeye devam etti. Olaydan sonra polis karakoluna giden tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Bu memleketeçivi çakmadılar

Başbakan Yıldırım, bu seçimin yapım ekibiyle yıkım ekibi arasında geçeceğini söyledi. Muhalefetin vaadlerini eleştiren Yıldırım, “Öyle vaadler veriyorlar ki şaşıyoruz. Bu vaadleri verenlerin geçmişinde tek bir eseri yok. Bu memlekete tek bir çivi çaktıkları yok. Ancak bunlar AK Parti’nin yaptığı işlere taş koymuşlardır” dedi.

Kaçak hoca çalıştırdı müfettişi tehdit etti

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin sahibi olduğu Tam Dershanesi’nde 10’dan fazla öğretmeni sigortasız çalıştırdığı ortaya çıktı. İnce, usulsüzlüğü polis nezaretinde tespit edebilen müfettişi “Burnundan fitil fitil getireceğim” diye tehdit etti.

Bunlar daha ilk adımlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ATAK helikopteri, Hürkuş ve silahlı insansız hava araçlarını Türkiye’nin medar-ı iftiharı olarak nitelerken, “Bunlar bize yeterli mi? Değil tabii. Ama önemli olan ilk adım. Daha da ilerleteceğiz tabii. Milli teknoloji hamlesinde ilk adım bunlar. Bundan sonra ileri teknolojiye doğru gideceğiz” dedi.

AdilÖksüznerede

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Almanya’ya Öksüz çağrısı yaptı: Adil Öksüz’ün Almanya’da olup olmadığına, Almanya’da ise nerede olduğuna dair Alman hükümetinin araştırma ve açıklama yapması lazım.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2 bin 500 dijital yenilik projesini destekliyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir müjde daha vererek yaptığı açıklamada "Dijital dönüşüm ve atılım programlarımızla 2 bin 500 dijital yenilik projesini destekliyor, Türkiye'nin dijitalleşmesini hızlandırıyoruz." ifadelerini kullandı.

+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.

Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018 Genel Seçim
YSK Seçmen Sorgulama, nerede oy kullanacağım?
YSK Yurtdışı Seçmen Sorgulama
Adana Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Adıyaman Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Afyon Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Ağrı Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Amasya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Ankara Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Antalya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Artvin Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Aydın Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Balıkesir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bilecik Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bingöl Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bitlis Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bolu Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Burdur Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bursa Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Çanakkale Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Çankırı Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Çorum Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Denizli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Diyarbakır Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Edirne Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Elazığ Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Erzincan Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Erzurum Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Eskişehir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Gaziantep Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Giresun Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Gümüşhane Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Hakkâri Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Hatay Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Isparta Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Mersin Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
İstanbul Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
İzmir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kars Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kastamonu Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kayseri Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kırklareli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kırşehir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kocaeli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Konya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kütahya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Malatya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Manisa Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kahramanmaraş Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Mardin Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Muğla Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Muş Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Nevşehir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Niğde Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Ordu Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Rize Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Samsun Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Siirt Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Sinop Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Sivas Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Tekirdağ Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Tokat Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Trabzon Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Tunceli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Şanlıurfa Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Uşak Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Van Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Yozgat Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Zonguldak Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Aksaray Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bayburt Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Karaman Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kırıkkale Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Batman Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Şırnak Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bartın Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Ardahan Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Iğdır Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Yalova Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Karabük Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kilis Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Osmaniye Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Düzce Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018 Genel Seçim
YSK Seçmen Sorgulama, nerede oy kullanacağım?
YSK Yurtdışı Seçmen Sorgulama
Adana Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Adıyaman Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Afyon Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Ağrı Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Amasya Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Ankara Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Antalya Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Artvin Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Aydın Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Balıkesir Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bilecik Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bingöl Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bitlis Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bolu Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Burdur Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bursa Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Çanakkale Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Çankırı Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Çorum Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Denizli Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Diyarbakır Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Edirne Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Elazığ Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Erzincan Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Erzurum Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Eskişehir Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Gaziantep Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Giresun Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Gümüşhane Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Hakkâri Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Hatay Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Isparta Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Mersin Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
İstanbul Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
İzmir Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kars Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kastamonu Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kayseri Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kırklareli Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kırşehir Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kocaeli Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Konya Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kütahya Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Malatya Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Manisa Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kahramanmaraş Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Mardin Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Muğla Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Muş Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Nevşehir Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Niğde Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Ordu Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Rize Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Sakarya Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Samsun Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Siirt Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Sinop Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Sivas Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Tekirdağ Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Tokat Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Trabzon Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Tunceli Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Şanlıurfa Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Uşak Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Van Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Yozgat Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Zonguldak Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Aksaray Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bayburt Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Karaman Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kırıkkale Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Batman Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Şırnak Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Bartın Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Ardahan Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Iğdır Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Yalova Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Karabük Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Kilis Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Osmaniye Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018
Düzce Genel Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018