Zonguldak'ta ormanlık alanda vahşet: Yaşlı adamın kesik başı aranıyor

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde yaşayan 71 yaşındaki Mustafa Keleş'in cesedi, ineğini otlatmak için gittiği dağ yolunda bulundu. Yaşlı adamın kesilmiş başı ise jandarma ekipleri tarafından cesedin bulunduğu çevrede aranıyor.

Haber Merkezi İHA
​Zonguldak'ta ormanlık alanda vahşet

Edinilen bilgiye göre, Perşembe beldesine bağlı Dursunlar köyü Kadıoğlu Mahallesi'nde kızı ile birlikte yaşadığı öğrenilen 71 yaşındaki Mustafa Keleş; ineğini otlatmak için dağ yoluna gitti.

Aradan geçen bir kaç saat sonra Keleş'in ormanlık alandaki cansız bedeni bir köylü tarafından bulundu.

Durumun jandarma ekiplerine haber verilmesinin ardından bölgeye ekipler sevk edildi. Yapılan incelemede cesedin Mustafa Keleş'e ait olduğu öğrenildi.

KESİK BAŞI ARANIYOR

Başı kesilmiş halde bulunan Keleş'in cansız bedeni üzerinde delil toplayan ekipler kesilmiş başı ise cesedin yakınında arama çalışmasını sürdürüyor.

Görgü tanığının ifadesine başvurulurken olayı öğrenen köylüler dağ yoluna akın etti. İHA'ya konuşan Dursunlar Köyü Muhtarı Şerafettin Meşe, "Telefon geldiğinde bana Mustafa Keleş'in öldüğü ihbarı geldi. Cenazesi tarlada olduğunu söylediler. Jandarmayla beraber olay yerine geldik. Öyle bir masum insan ki böyle bir olaya layık görüldüğüne inanmıyorum. Çok değerli bir ağabeyimizdi. Başının kesik olduğu söylendi. Hanımı öldü. Çocukları gurbette. Kızıyla beraber yaşıyordu. Başımız sağolsun gerçekten acımız büyük" diye konuştu.