Bitlis TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?

Bitlis TOKİ kura sonuçları için bekleyiş başladı. TOKİ kura sonuçları 7 Kasım'da açıklanmaya başladı. İlk olarak Şırnak ve Adahan'da yapılan TOKİ kura çekimi sonrası diğer diğer illerde kura çekiminin ne zaman yapılacağı merak kazandı. Bitlis TOKİ kura sonuçları henüz açıklanmadı. TOKİ kura çekilişi Bitlis'in Adilcevaz, Ahlat, Hizan, Merkez, Tatvan ilçelerinde yapılacak. Bitlis'de yapılacak TOKİ konutu sayısı 1250 olacak. Peki, Bitlis TOKİ kura sonuçları ne zaman, nereden açıklanacak, Bitlis TOKİ sonuçları asil ve yedek isim listesi nerede yayınlanacak? İşte detaylı bilgiler...

Haber Merkezi Yeni Şafak
Bitlis TOKİ sonuçları

Bitlis TOKİ kura sonuçları gündemde yer alıyor. Bölgede yaşayanlar 2022 TOKİ sosyal konut projesi kura sonuçları için beklerken Bitlis kura souçları asile ve yedek listelerinin nereden öğreneceğini merak ediyor. Peki, Bitlis TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Bitlis TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir? İşte detaylar

BİTLİS TOKİ KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

TOKİ kura çekilişi ilk olarak Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan 12 ilde yapılacak. Bitlis bu illerin arasında yer alıyor. Bitlis TOKİ kura çekilişi 16 Kasım Çarşamba günü yapılacak.

BİTLİS TOKİ KURA SONUÇLARI

BİTLİS TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

TOKİ kura çekimi hakkında konuşan Bakan Murat Kurum, "Kuralarımız noter huzurunda, şeffaf bir şekilde ve canlı yayın olarak TOKİ’mizin resmi sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek." dedi. TOKİ Bitlis kura çekilişleri canlı yayını kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden izlenebiliyor. Bu hesaplara Twitter ve Facebook üzerinden erişebilir ya da aşağıdaki bağlantı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

BİTLİS TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE

BİTLİS TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ BELLİ OLDU MU?

Bitlis TOKİ kura sonuçları belli olduğu zaman sonuçlar ve asil- yedek isim listesi ile ilgili detaylar habere eklenecek.

BİTLİS TOKİ KURA SONUÇLARI ASİL VE YEDEK İSİM LİSTESİ

BİTLİS'DE KAÇ ADET TOKİ YAPILACAK?

Bitlis'de toplamda 1250 adet TOKİ konutu inşa edilecek.

BİTLİS'DE HANGİ İLÇELERDE TOKİ KONUTU YAPILACAK?

Bitlis'de 5 farklı ilçede TOKİ konutları inşa edilecek. İşte Bitlis TOKİ konutlarının yapılacağı ilçeler ve konut sayıları:

TOKİ KURALARININ ÇEKİLECEĞİ TARİHLER

  • 9 Kasımda 550 konut için Iğdır ve 1850 konut için Batman'da,
  • 10 Kasımda 1480 konut için Ağrı'da,
  • 10-11 Kasımda 2 bin 550 konut için Mardin'de,
  • 11-12 Kasımda 2 bin 800 konut için Van'da,
  • 13-14-15-16 Kasımda 7 bin 100 konut için Şanlıurfa'da,
  • 15 Kasımda 804 konut için Hakkari'de
  • 16 Kasımda 1250 konut için Bitlis'te kura çekimi yapılacak. Kura çekimi noter huzurunda yapılacak ve canlı yayınlanacak.

BİTLİS TOKİ TAKSİT SAYISI VE ÖDEMELERİ NE KADAR?

608 bin TL fiyatlı 2+1 konutlara aylık 2 bin 280 liradan başlayan taksitlerle ve 240 ay vadeyle sahip olunabilecek.

3+1 konutların fiyatları ise 850 bin TL olurken ödemeleri 3 bin 187 liradan başlayan taksitlerle 240 ay vadeyle yapılabilecek.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ 2023 YILININ MART AYINDA TAMAMLANACAK!

7 Kasım günü itibarıyla başlayacak olan TOKİ sosyal konut kura çekilişi 6 ay içerisinde tamamlanacak. Buna göre 250 bin sosyal konutun hak sahibi 2023 yılı Mart ayında netleşecek.

ÖZGÜN
Bingöl TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?

ÖZGÜN
Bilecik TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?

ÖZGÜN
Amasya TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?

ÖZGÜN
Ağrı TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?

ÖZGÜN
Adıyaman TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?