ÖZGÜN

AÖF Güz dönemi vize sınav sonuçları belli oldu! 25-26 Kasım AÖF sonuçları
sinavsonuc.anadolu.edu.tr

AÖF Güz dönemi ara sınav sonuçları açıklandı. Anadolu Üniversitesi tarafından düzenlenen 25-26 Kasım tarihlerinde düzenlenen Açıköğretim (AÖF) güz dönemi ara sınav sonuçları TC kimlik no ile sorgulanabilecek. AÖF sonuçlarını ve öğrenci giriş ekranını haberimizden görebilirsiniz.

Haber Merkezi Diğer

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Güz Dönemi Ara Sınav Sonuçları açıklandı. AÖF öğrencilerinin merakla beklediği Güz Dönemi Ara Sınav sonuçları bugün saat 17.15 sıralarında üniversitesini resmi sayfasından erişime açıldı. AÖF sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayabilir ve açılan sayfadan T.C kimlik no ile giriş yaparak sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin güz dönem sonu sınav sonuçları belli oldu.

AÜ'den yapılan açıklamaya göre, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerinin, 2017-2018 öğretim yılı güz dönem sonu sınavlarının değerlendirme işlemleri tamamlandı.

Öğrenciler, sınav sonuçlarını "https://sinavsonuc.anadolu.edu.tr/" internet adresinden T.C. kimlik numaralarıyla ya da akılla telefon ve tabletlerden aracılığıyla "Anadolu Mobil" uygulamasından öğrenebilecek.

AÖF Güz Dönemi Ara Sınav Sonuçları Sorgulama için tıklayınız

Sınav sonuçlarına itiraz

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

Mazeret sınavı

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

AÖF 2017-2018 SINAV TARİHLERİ

Güz Dönemi Ara Sınavı: 25 - 26 Kasım 2017

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı: 13 - 14 Ocak 2018

Bahar Dönemi Ara Sınavı: 14 - 15 Nisan 2018

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı: 02 - 03 Haziran 2018

2017-2018 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı: 21 Temmuz 2018

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.