ÖZGÜN

AÖF sınav tarihleri ne zaman? AÖF bahar dönemi final sınavı ne zaman?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınav tarihleri ne zaman? sorusunun yanıtı haberimizde. Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi sınavının yaklaşmasıyla heyecan artıyor. Sınavlara olan hazırlıkların sonlarına gelindi. Peki AÖF bahar dönemi final sınavı tarihleri ne zaman yapılacak? İşte ayrıntılar...

Haber Merkezi Diğer

AÖf sınav tarihleri ne zaman? AÖF bahar dönemi final sınavı ne zaman uygulanacak? sorularının yanıtı haberimizde. Yeni uygulamayla sınavda yanlış verilen cevaplardan 4 tanesi 1 doğru cevabı götürecek. Her yanlış cevap 0.25 doğru cevabı eksiltmiş olacak. Vize ve finaller geçmişteki gibi vize%30 ve Final%70 olacak şekilde değerlendirmeye alınarak ortalama hesaplanıyor. Not Harfsel Olarak sisteme giriliyor. Sınavlarda öğrenci sayısına bağlı olarak, tek (A), iki (A,B) veya dört (A,B,C,D) kitapçık türü kullanılabilmektedir.

AÖF sınav tarihleri ne zaman?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi sınavlarının tarihleri,

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 03 - 04 Haziran 2017

2016-2017 Üç Ders Sınavı 22 Temmuz 2017 olarak belirtildi.

AÖF sınav sorularının ise sınav tarihinden 2 gün sonra yayımlanması bekleniyor. Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir. Sınava giriş için gerekli bu iki belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz. Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınav tarihleri ne zaman? sorusunun yanıtı haberimizde.Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi sınavının yaklaşmasıyla heyecan artıyor. Tüm ayrıntıları haberimizde sizlerle paylaştık.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.