ÖZGÜN

AÖF'de “Tek Ders Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi

16 Temmuz 2016 günü AÖF tek ders sınavı yapılacak. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezinin (BAUM) düzenlediği “Tek Ders Bilgilendirme Toplantısı", Kongre Merkezi Salon Anadolu'da gerçekleştirildi.

Haber Merkezi Diğer
16 Temmuz 2016 günü AÖF tek ders sınavı yapılacak. Toplantıya, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminden Sorumlu Rektör Yardımcısı ve Açıköğretim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yücel Güney, pek çok öğretim üyesi ile telafi sınavlarında görev yapacak personeller katıldı. Prof. Dr. Yücel Güney ilk olarak “Tek Ders Sınavı" ile “Güz Dönemi Vize ve Final Sınavı" konusunda görüşlerini dile getirdi. Bu sınavların öğrenciler için önemine değinen Prof. Dr. Güney, sınava girecek olan öğrencilere başarılar diledi. BAUM Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Serkan Günal ise sınavlarla ilgili genel açıklamalarda bulunarak gerekli evraklar ve sınavların nerede yapılacağına dair bilgileri aktardı.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.