Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Dünya BAEnin Ramazan hazırlığı Dubaide gökyüzünde iftar açmanın bedeli 146 bin lira

BAE'nin Ramazan hazırlığı: Dubai'de gökyüzünde iftar açmanın bedeli 146 bin lira

Dubai merkezli Jetex özel havacılık şirketi müşterilerine Ramazan ayı boyunca gökyüzünde iftar hizmeti sunacağını açıkladı. Havacılık şirketi, iki kişilik iftar menüsünün fiyatının 18 bin dolar (146 bin TL) olduğunu açıklandı.

Haber Merkezi DHA
BAEnin Ramazan hazırlığı: Dubaide gökyüzünde iftar açmanın bedeli 146 bin lira
Jetex, Ramazan ayı boyunca müşterileri için gökyüzünde iftar hizmeti sunacağını açıkladı.

Dünyanın dört bir yanında Müslümanlar, ’11 Ayın Sultanı’ olarak bilinen Ramazan’ı karşılamaya hazırlanıyor. Birleşik Arap Emirliği'nin (BAE) en yüksek nüfuslu emirliği Dubai merkezli özel havacılık şirketi Jetex, Ramazan ayı boyunca müşterileri için gökyüzünde iftar hizmeti sunacağını açıkladı.

  • Havacılık şirketi gökyüzündeki iftar hizmetine ilişkin yaptığı açıklamada, müşterilerin Jetex VIP Terminali'nde şoförlü lüks araç tarafından karşılandığını ifade ederek jete taşındığını belirtti.

İdlib'de hayatta kalma mücadelesi: Evlerinin enkazında iftar yapıyorlar
RAMAZAN
İdlib'de hayatta kalma mücadelesi: Evlerinin enkazında iftar yapıyorlar

ŞUANA KADAR 15 REZERVASYON

Dubai'deki dev gökdelen ve gün batımı manzaralı iki kişilik iftar organizasyonunun bedelinin 18 bin dolar (146 bin TL) olduğu ifade edildi.

  • Şirket şuana kadar 15 kişinin iftar rezervasyonunda bulunduğunu açıkladı. Şirket, Ramazan ayı boyunca elde edilecek gelirin BAE merkezli küresel bir hayırsever organizasyonu olan Dubai Cares'a bağışlanacağını kaydetti.

Koronavirüs sürecinde Ramazan ayı araştırması: Halkın yüzde 84,5’i virüsü oruca engel olarak görmüyor
RAMAZAN
Koronavirüs sürecinde Ramazan ayı araştırması: Halkın yüzde 84,5’i virüsü oruca engel olarak görmüyor
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.