Dünya Kaliforniyada yangın Brad Pittin evi de tehlike altında

Kaliforniya'da yangın: Brad Pitt’in evi de tehlike altında

Santa Barbara’nın batısındaki Santa Ynez Dağları’nda çıkan yangın, 15 bin dönümden fazla alanı etkiledi. Hollywood yıldızı Brad Pitt’in evi için de tahliye emri verildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Kaliforniyada yangın: Brad Pitt’in evi de tehlike altında
Brad Pitt

ABD’nin California eyaletine pazartesi günü başlayan orman yangını devam ediyor. Alevlere müdahale eden itfaiyecilerin sayısının 1.300’e ulaştı. Bölgedeki 100’den fazla çiftlik ve evin tehdit altında olduğu açıklandı. Tahliye bölgesinde oyuncu Brad Pitt'in 5.5 milyon dolarlık sahil evinin de bulunduğu belirtildi.

ANGELİNA'YA RAĞMEN SATMAMIŞTI

Brad Pitt söz konusu evi kendisi gibi Hollywood oyuncusu olan Jennifer Aniston ile evlendiği 2000 yılında almış. Aniston’dan boşandıktan sonra da güzel günlerin anısına, ikinci eşi Angelina Jolie’nin sevmemesine rağmen satmamış.

RONALD REAGAN'IN EVİ DE TAHLİYE EDİLİYOR

Yangın nedeniyle Las Cruce’den Goleta’ya giden efsanevi Otoyol 101'in kapatıldığı, bölgede bulunan eski başkan Ronald Reagan’ın çiftliğine de tahliye emri verildiği açıklandı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.