Dünya Minik Ecrinin adı Burkina Fasodaki bir okulda yaşatılacak

Minik Ecrin'in adı Burkina Faso'daki bir okulda yaşatılacak

İHH, Burkina Faso'da geçtiğimiz yıl temelini attığı Malcolm X Lisesi'nin açılışını gerçekleştirdi. İHH, Malcolm X Lisesi'nin sınıflarından birine Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden kızı Ecrin Çelik'in ismini verdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
İHH, Malcolm X Lisesi'nin sınıflarından birine Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden kızı Ecrin Çelik'in ismini verdi.
İHH, Malcolm X Lisesi'nin sınıflarından birine Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden kızı Ecrin Çelik'in ismini verdi.

İHH İnsani Yardım Vakfı, Burkina Faso’da Malcolm X'in adını verdiği lisenin açılışını yaptı.

İHH, Yeni Şafak'ın Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in geçtiğimiz yıl elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden kızı Ecrin’in adını Malcolm X lisesinin kız çocuklarının eğitim aldığı bir sınıfa verdi.

Geçtiğimiz yıl temeli atılan Malcolm X Lisesi'nin açılışı bugün gerçekleştirildi. Kuran'ı Kerim tilavetiyle başlayan açılışa, okulun öğrencileri ve bölge halkı ile İHH yetkilileri katıldı. Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik de açılışta bir konuşma yaptı. Çelik, kızının isminin Burkina Faso’da yaşatıldığı için Genç İHH’ya teşekkürlerini sunarak "Artık ben de bu lisenin bir hizmetkarıyım" dedi.

İHH, Burkina Faso'da Malcolm X Lisesi'nin açılışını yaptı.

Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik, açılış sonrası sosyal medya hesabından şu notu paylaştı:

İHH'nın yaptırdığı Malcolm X Lisesi'nin açılışında Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik de bir konuşma yaptı.
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.