Dünya Okul öncesi ve sonrası 5 yaşındaki küçük kızın okuldaki ilk günü

​Okulun öncesi ve sonrası: 5 yaşındaki küçük kızın okuldaki ilk günü

Okul öncesi ve sonrası: 5 yaşındaki küçük kızın okuldaki ilk günü

İskoçya'da bir anne beş yaşındaki kızının okuldaki ilk gününü sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafta öncesi bölümünde poz veren Lucie, okul dönüşünde ise harap olmuş bir şekilde görülüyor. Lucie yeni üniformasını böylesine dağıtmak için ne yaptığı sorusuna "Pek bir şey yapmadım" diye cevap verdi.

Haber Merkezi Diğer
5 yaşındaki Lucie.
5 yaşındaki Lucie.

İskoçya'nın Glasgow kentinde bir annenin beş yaşındaki kızının okuldaki ilk günüyle ilgili Facebook'ta başladığı "Öncesi-sonrası" fotoğrafı viral oldu.

  • 10 binden fazla beğeni alan fotoğrafın "öncesi" bölümünde Lucie adlı çocuk, ağabeyiyle ilk gün pozunu veriyor. Annesine göre titiz bir çocuk olan Lucie "her zamanki gibi ışıldıyor".

"Sonrası"nda ise Lucie'nin okul dönüşü bitap hali görülüyor.

Fotoğrafları yayımlayan Metro gazetesinin ifadesiyle ışıltısını biraz kaybeden Lucie, "Eski Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu Anthony Joshua ile 10 raunt maç yapmış" gibi eve dönüyor.

Soyadı açıklanmayan üç çocuk annesi Julian, eşinin telefonda kızının okuldaki ilk gününün nasıl geçtiğini sorduğunu, bunun üzerine fotoğrafı gönderdiğini anlattı.

Jullian, fotoğrafın çok komik olduğunu düşünerek yayımlamaya karar verdiklerini ancak bu kadar ilgi göreceğini tahmin etmediklerini söyledi.

Dört yaşındaki Harper'ın velisi de kızının dağılmış üniformasını ve yanlış giydiği ayakkabılarını paylaştı.n

Annesi, sabah gönderdiğinden çok farklı bir halde dönmesine rağmen Lucie'nin okulda çok iyi zaman geçirdiğini anlattı.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.