Dünya Pariste soygun Banka kapalı yazısı asıp 30 kasayı boşalttılar

Paris'te film gibi soygun

Paris'te soygun: 'Banka kapalı' yazısı asıp 30 kasayı boşalttılar

Fransa'nın başkenti Paris'te dünyaca ünlü Champs-Elysees Caddesi'nde şoke eden bir soygun yaşandı. "Banka kapalı" yazısını asan hırsızlar, 30 kasayı boşalttıktan sonra sır oldu.

Haber Merkezi IHA
Milleis Bankası, Paris’in ünlü Champs-Elysees Caddesi’nde yer alıyor. Hırsızlık sonrası polisler olay yerine geldi.
Milleis Bankası, Paris’in ünlü Champs-Elysees Caddesi’nde yer alıyor. Hırsızlık sonrası polisler olay yerine geldi.

Fransa’nın başkenti Paris’in dünyaca ünlü Champs-Elysees Caddesi’nde film sahnelerini aratmayan banka soygunu gerçekleşti. Banka çalışanlarını bağlayıp uzun süre içeride kalan soyguncular 30 kasayı soyduktan sonra kayıplara karıştı.

Paris’in ünlü Champs-Elysees Caddesi’nde Elysee Cumhurbaşkanlık Sarayı’na birkaç yüz metre yakın olan Milleis Bankası’nda gerçekleşen soygunda 30 kasanın boşaltıldığı öğrenildi. Sabah banka açılış saatinde gelip, banka girişine “kapalıyız” afişi asan ve çalışanları bağlayıp saatlerce içeride tutan 4 soyguncunun işleri bittikten sonra kaçtığı ve çalışanların ancak öğleden sonra polise haber verebildiği öğrenildi.

Paris'te film gibi soygun
OYNAT 00:32
Paris'te film gibi soygun
Fransa'nın başkenti Paris'te dünyaca ünlü Champs-Elysees Caddesi'nde şoke eden bir soygun yaşandı. Milleis Bankası'nın kapısına 'Banka kapalı' yazısını asan hırsızlar, 30 kasayı boşalttıktan sonra sır oldu.

Toplam 30 kasayı boşaltıp kaçan soyguncuların güvenlik güçleri tarafından halen arandığı bildirildi. Filmleri aratmayan soygunda 2 kişinin hafif yaralandığı açıklandı. Soyguncuların kaçmadan önce içeriye henüz ne olduğu tespit edilmeyen bir sıvı döktüğü ve önlem amaçlı itfaiye mensuplarının banka önünde halen hazırda bekletildiği öğrenildi.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.