DünyaPKK İngiltereyibirbirine kattı

PKK, İngiltere'de terör estirdi: Tren istasyonlarını işgal edip bebekleri kalkan yaptılar

PKK İngiltere’yi birbirine kattı

İngiltere’nin kucak açtığı PKK’lılar, Türkiye ve Zeytin Dalı Harekatı’nı protesto için sokağa döküldü. Tren istasyonlarını işgal eden terör yandaşları, ulaşım ağlarını vurdu. Bebek arabasıyla raylara inen bir PKK’lının kendi çocuğunu bile kalkan yapması, örgütün çirkin yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Haber MerkeziYeni Şafak
PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterlerini taşıyan teröristler, Londra ve Manchester’ı birbirine kattı, hayatı felç etti.
PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterlerini taşıyan teröristler, Londra ve Manchester’ı birbirine kattı, hayatı felç etti.

Terör örgütü PYD/PKK yandaşları, İngiltere’nin başkenti Londra ile Manchester’da tren istasyonlarını işgal etti. Türkiye karşıtı sloganlar atarak PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterlerini taşıyan teröristler, Londra ve Manchester’ı birbirine kattı, hayatı felç etti.

DERTLERİ ZEYTİN DALI

Taşkınlık çıkararak İngiliz polisiyle defalarca karşı karşıya gelen PKK’lılar, Londra’da King’s Cross ve Manchester’da Piccadilly tren istasyonlarını işgal etti. Terör yandaşları, PKK paçavraları ile Türkiye ve Zeytin Dalı Harekatı’nı hedef alan dövizler taşıdı.

BEBEĞİYLE RAYLARA İNDİ

Güvenlik güçlerini dikkate almayan terör yandaşları, çocuklarıyla seyahat eden ailelerin korkarak bölgeden uzaklaşmasına neden oldu. Bazı PKK’lılar, bebek arabalarıyla raylara inerek kendi çocuklarını bile kalkan yaptı. İstasyonların işgali, trafik ve toplu taşımayı saatlerce aksttı.

ULAŞIM 3 SAAT AKSADI

Manchester’da Piccadilly tren istasyonu, yaklaşık 3 saat kapatıldıktan sonra yerel saatle 16.00’da yeniden hizmete açıldı. İngiliz ulaştırma polisi Mark Cleland, konuya ilişkin “Öğleden sonraki vakaya karışanlar ağır incelemeye, gözaltı ve yargılamaya tabi olacaklar” açıklamasında bulundu.

Motorine zam geliyor
Ekonomi

Motorine zam geliyor

Benzine yapılan 15 kuruşluk zammın ardından bir fiyat artışı da motorine geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde motorinin litre satış fiyatına 17 kuruş zam beklendiğini duyurdu.
İki ile akın var, sayı 300 bini bulabilir
Ekonomi

İki ile akın var, sayı 300 bini bulabilir

TÜROB Başkanı Timur Bayındır, 2017 yılında 2,5 milyon İranlı turisti ağırlayan Türkiye'nin İran'da 1 numaralı turizm pazarı haline geldiğini, Nevruz Bayramı boyunca İstanbul ve Van başta olmak üzere Türkiye'nin yine İranlı akınına sahne olacağını bildirdi.
SEKA’nın kapandığını sanıyor
Ekonomi

SEKA’nın kapandığını sanıyor

CHP lideri Kılıçdaroğlu, şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı çıkarken büyük bir gafa imza atıp Balıkesir SEKA’nın özelleştikten sonra kapandığını iddia etti. Ancak Albayrak Grubu bünyesine katıldıktan sonra SEKA’ya tam 900 milyon lira yatırım yapıldı. SEKA kağıt fabrikası şimdi yıllık 450 milyon dolarlık üretime hazırlanıyor.
Polis memuru kendisini kaza ile vuran meslektaşıyla evlendi
Gündem

Polis memuru kendisini kaza ile vuran meslektaşıyla evlendi

Antalya'da görev yapan polis memuru Ceren Ekinci, 10 ay önce silahından kaza ile çıkan kurşunun başına isabet etmesi sonucu yaralanmasına neden olan meslektaşı Taha Yasin Gül ile dünyaevine girdi. Polis çiftin gelin arabası ise TOMA oldu.
2018 en güzel Regaib Kandili mesajları
Gündem

2018 en güzel Regaib Kandili mesajları

Üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaib Kandili bugün gece idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek Regaib Kandili'nde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için şimdiden güzel, anlamlı, resimli, kısa Kandil mesajlarını derledik. İşte 2018 Regaib Kandili mesajları ve sözleri…