Dünya Salgından bu yana ilk Kabenin etrafındaki bariyerler kaldırıldı

Salgından bu yana ilk: Kabe’nin etrafındaki bariyerler kaldırıldı

Suudi Arabistan’da koronavirüs (Covid-19) salgınının başlamasından bu yana ilk kez Kabe’nin etrafındaki bariyerler kaldırıldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Salgından bu yana ilk: Kabe’nin etrafındaki bariyerler kaldırıldı
Kabe'nin etrafındaki bariyerler kaldırıldı.

Suudi Arabistan’da Mekke’deki Mescid-i Haram ve Medine’deki Mescid-i Nebevi’nin yarından itibaren tam kapasiteyle ibadete açılmasına izin verilmesinin ardından korona virüs (Covid-19) salgınının başlamasından bu yana ilk kez Kabe’nin etrafındaki bariyerler kaldırıldı.

Sosyal mesafe afişleri kaldırıldı

Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanlığından yapılan açıklamada, Suudi Arabistan’da koronavirüs (Covid-19) tedbirlerinin gevşetilmesi ile birlikte Kabe’nin etrafındaki bariyerlerin ve yarın sabah namazına hazırlık olarak Mescid-i Haram’daki sosyal mesafenin anlatıldığı afişlerin kaldırıldığı duyuruldu.

Kabe’nin etrafındaki bariyerler kaldırıldı
OYNAT 00:59
Kabe’nin etrafındaki bariyerler kaldırıldı
Suudi Arabistan'da koronavirüs (Covid-19) salgınının başlamasından bu yana ilk kez Kabe'nin etrafındaki bariyerler kaldırıldı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.