Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Ekonomi 18 Akademik Personel alınacak

18 Akademik Personel alınacak

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, 18 Akademik Personel alacağını duyurdu. Üniversite, alımların 20 Mart'ta son bulacağını açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
18 Akademik Personel alınacak
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi.

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Rektörlüğünden, ''Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri gereğince, Profesör, Doktor Öğretim Üyesi, Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi istihdam edilecektir'' denilmektedir.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, personel alımıyla ilgili aranan özel ve genel şartlar, başvuru süresi, yeri ve şekliyle ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.