Ekonomi Altın puanlı kart 2 yaşına girdi

Altın puanlı kart 2 yaşına girdi

Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, kredi kartı kullanımında özenli olunması noktasından yola çıkarak hizmete sundukları Sağlam Kart ile müşterilerine destek olduklarını söyledi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Mehmet Oral
Mehmet Oral

Sağlam Kart'ın Türkiye’de müşterisine kart aidatı ödeyen ilk kredi kartı olduğunu belirten Oral, “Bu kartı kredi kartıyla yapılan gereksiz harcamaların önüne geçme ve tasarrufu teşvik etme fikrine odaklanarak müşterilerimize sunduk. Kartımız 2 yaşına girdi. Sağlam Kart ile eğitim ve sağlık alanında vade farksız 5 taksit imkânı sunmaya devam ediyoruz” bilgisini paylaştı.

TL'YE ÇEVRİLEBİLİYOR

Yıl boyunca her ay 200 TL ve üzerinde kullanım yapan ve hesap özetini vaktinde ödeyen müşterilere 50 TL değerinde altın puan veriliyor. Sağlam Kart’ın kazandırdığı altın puanlar 10 TL’yi aştığında müşterilerin Altın Cari Hesabına aktarılıyor. Sağlam Kart sahipleri, bu hesaptaki altınlarını biriktirebiliyor, TL’ye çevirebiliyor ya da gram altın olarak şubelerden alabiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.