Ekonomi Bakan Nebatiden art arda toplantılar Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz

Bakan Nebati'den art arda toplantılar: Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz

Temizlik sektörü temsilcileri ile Dolmabahçe'de bir araya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Bakan Nebati, "Birlik içinde oldukça önümüzdeki engelleri de birlikte aşacak, daha müreffeh bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Bakan Nebatiden art arda toplantılar: Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz
Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, temizlik sektörü temsilcileriyle buluştu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, maliye politikası araçlarının etkin ve hızlı bir şekilde devreye alındığı bu dönemde firmaların da enflasyonla mücadelede atacağı tamamlayıcı nitelikteki cesur adımları önemsediklerini ve değerli bulduklarını bildirdi.

Bakan Nebati, Twitter hesabından, temizlik sektörü temsilcileriyle yaptıkları toplantıya ilişkin paylaşımda bulundu.

"Birlikten Berekete" temasıyla temizlik sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarıyla bir araya geldiklerini belirten Nebati, şunları kaydetti:

"Kamu olarak maliye politikası araçlarımızı etkin ve hızlı bir şekilde devreye aldığımız bu dönemde firmalarımızın da ortak mücadelemiz olan enflasyonla mücadelede atacağı tamamlayıcı nitelikteki cesur adımları önemsiyor ve değerli buluyoruz. Tarihsel birikimlerimiz bize birlikten bereket doğduğunu öğretmiştir. Birlik içinde oldukça önümüzdeki engelleri de birlikte aşacak, daha müreffeh bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz."

Konut sektörü temsilcileri Bakan Nebati ile toplantı sonrası konuştu: Fiyatları internet siteleri artırıyor
EKONOMİ
Konut sektörü temsilcileri Bakan Nebati ile toplantı sonrası konuştu: Fiyatları internet siteleri artırıyor

Bakan Nebati: Stokçuluğa ve fırsatçılığa kesinlikle müsamaha göstermeyeceğiz
GÜNDEM
Bakan Nebati: Stokçuluğa ve fırsatçılığa kesinlikle müsamaha göstermeyeceğiz

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.