Ekonomi Benzine bir indirim daha geliyor

Benzine bir indirim daha geliyor

Petrol fiyatlarındaki düşüş eğiliminin sürmesi ile son olarak LPG'ye 95 kuruş olarak yansıyan büyük indirimin ardından benzine yeni bir indirim daha geliyor. 14 kuruşluk yeni indirimin bu gece yarısı pompa fiyatlarına yansıması bekleniyor. İndirimle birlikte İstanbul'da benzinin litre fiyatı tekrardan 5 liranın altına gerileyerek 4 lira 51 kuruşa kadar inmiş olacak.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Benzine bir indirim daha geliyor
Petrol fiyatlarının 22 dolar seviyesine kadar gerilemesi ile benzine yeni bir indirim daha geliyor.

Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde ekonomik büyüme ve petrol talebi beklentilerine olumsuz etkileri de fiyatlar üzerinde aşağı yönlü baskı uygulamaya devam ediyor.

Brent petrolün varil fiyatı, uluslararası piyasalarda dün 22 dolar seviyesine kadar geriledi.

Petrol fiyatlarında neredeyse 1 ayı bulan düşüş eğiliminin akaryakıt fiyatlarına yansıması ise sürüyor. Son olarak dün LPG'ye gelen 95 kuruşluk büyük indirimin ardından benzin fiyatları için de bir indirim daha gündeme geldi.

Bu gece yarısından itibaren pompa fiyatlarına yansımaı beklenen indirimin tutarı 14 kuruş olacak.

İndirimle birlikte İstanbul'da benzinin litre fiyatı tekrardan 5 liranın altına gerileyerek 4 lira 51 kuruşa kadar inmiş olacak.

Bazı tanı ve bağışıklık ürünlerinin ithalatında uygunluk yazısı aranacak
EKONOMİ
Bazı tanı ve bağışıklık ürünlerinin ithalatında uygunluk yazısı aranacak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.