Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Ekonomi Hasta ve yaşlı bakım elamanı alım ilanı

Hasta ve yaşlı bakım elamanı alım ilanı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü, hasta ve yaşlı bakım elamanı alım ilanını duyurdu. 30 kişinin alınacağı alım 1 Mart itibari ile resmi gazetede yayımlandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Hasta ve yaşlı bakım elamanı alım ilanı
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü.

İÜ Cerrahpaşa Rektörlüğü, ''Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır'' denilmektedir.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, ilanda belirtilen kadrolar için aranan şartlar, sözleşme için gerekli bilgiler ve diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.