Ekonomi İstanbul Yeni Havalimanı biletlerine yoğun ilgi

İstanbul Yeni Havalimanı biletlerine yoğun ilgi

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul Yeni Havalimanı’ndan yapılacak tarifeli seferlerde ilk 2 gün, bin 640 biletin satıldığını duyurdu.

Haber Merkezi Yeni Şafak
İlk 2 gün satılan bilet sayısı 1640.
İlk 2 gün satılan bilet sayısı 1640.

Ekşi, İstanbul Yeni Havalimanı’ndan yapılacak seferlere olan bilet talepleriyle ilgili son durumu açıkladı. Biletlerin hızla tükendiğini aktaran Bilal Ekşi, “İlk 2 gün satılan bilet sayısı 1640. Promosyon fiyatlarına İstanbul Yeni Havalimanından ilk uçan sizler olun” dedi.

ENFLASYONLA MÜCADELEYE THY DESTEĞİ

Bu arada THY de Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek amacıyla, 31 Aralık’a kadar alınacak bazı biletlerde yüzde 10 indirim yapılacağı duyuruldu. Kampanya kapsamında indirimli alınan biletlerle aynı tarihlerde uçulabilecek. İndirimden yararlanmak için bilet alınırken “TURKIYEKAZANACAK” promosyon kodunun girilmesi gerekiyor.

THY’den yapılan açıklamada, “Kampanya kapsamında vergi ve harçlar hariç ücretler üzerinden yüzde 10 indirim uygulanır. Kampanya, iç hat ve Türkiye çıkışlı dış hat ücretlerinde geçerlidir. İndirim, yalnızca Türk Hava Yolları ve AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen ekonomi sınıfı (Economy Class) uçuşlarda geçerlidir” denildi.

Bilal Ekşi

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Biletler hızla tükeniyor. İlk 2 gün satılan bilet sayısı 1640. Promosyon fiyatlarına İstanbul Yeni Havalimanı’ndan ilk uçan sizler olun” dedi.

Havelsan yolunda
EKONOMİ
Havelsan yolunda

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.