EkonomiKuzu Holdingin yeni projesi The Village Urla

Kuzu Holding’in yeni projesi The Village Urla

Kuzu Holding, Urla Kekliktepe mevkiinde, toplam 50.000 m2lik bir alanda deniz ve orman konseptiyle tasarlanan The Village Urla projesini duyurdu.

iLANYeni Şafak

Kuzu Holding’in bir iştiraki olan CLUB 35, doğanın ve işlevselliğin ön planda olduğu, yaratıcı konseptlerle tasarlanan projeleriyle, alışıldık gayrimenkul kavramının ötesine geçen yaşam alanları inşa ediyor. Kuzu Holding, son olarak Urla ve Çeşme'deki projeleriyle yeni yaşam stilleri geliştiriyor. Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kuzu, The Village Urla projesinin yanı sıra önümüzdeki dönem hayata geçirecekleri projeleri de kamu oyuna tanıttı.

Uluslararası tecrübeli yönetimi 20 yıldan bu yana konut, otel, altyapı ve sanayi yapıları gibi farklı alanlarda Türkiye, Amerika ve Almanya’da pek çok alt ve üstyapı projesi inşa eden Kuzu Holding, gayrimenkul projelerinin ötesine geçerek, konsept inşasına yoğunlaştığı projelerinin son etabında Urla ve Çeşme'de yeni yaşam stilleri geliştiriyor.

Kekliktepe mevkiinde, toplam 50.000 m2 lik alanda, 21 villanın inşa edileceği The Village Urla projesinde, her villanın kendine ait 2.000 m - 2.500 m2 bahçelerinde, tüm villaların özel havuzu ve otoparkı bulunacak. 3 farklı tipten oluşan villalar, 346 - 376 metrekare aralığında olacak. 5 metre tavan yüksekliğiyle inşa edilecek villalarda, şömineli bir salon, 4 ve 5 yatak odası, çalışma odası, çamaşır odası ve isteğe göre sauna odası yer alacak.

Lüksün Yeşil Hali

Üst düzey bir mimarlık anlayışı ile tasarlanan villaların etrafında çam ve zeytin ormanları bulunuyor. Deniz ve orman konseptine sahip villaların kendi arazileri de çeşitli ağaçları barındırıyor. Bu özellikleriyle villalar, sahiplerine maksimum düzeyde müstakil bir hayat sunacak.

Villaların isimleri, ülkemizde yetişen ağaçlardan seçildi. "Ardıç Villası, "Sığla Villası" , ‘’İncir Villası’’ gibi isimlerin verildiği villaların her birinin, kendine özgü bir ağaç hikayesi var.

Sadece 21 Villa

Projenin inşaatı Eylül 2017'de başladı. Tamamlanma tarihi olaraksa Eylül 2020 hedefleniyor. Sınırlı sayıdaki villaların fiyatı 1.5 milyon dolar civarında olacak. Urla, son 2 yılda İstanbul'dan yaklaşık 18 bin kişilik bir göç alan bir yarımada. Huzuru ve doğayı arayan, özellikle Urla’ya yoğun ilgi gösteriyor.

Basın toplantısında konuşan Kuzu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kuzu, bu projede yeşilin huzurunu ve dinamizmini hayata geçirdiklerini belirterek “Projemiz The Village Urla’da modern yaşam doğa ile buluşacak. Biz Kuzu Holding olarak insanların ruhuna hitap edecek projeler inşa ediyoruz. İnsandan yola çıkarak doğanın kendi peyzajı içinde, insanların özlem duyduğu mekanlar tasarlıyoruz. Lokasyon seçimini de bu kriterlere göre gerçekleştiriyoruz. İşte The Village Urla’da 2,5 dönüm arazi içinde bir villa yapmamızın nedeni de bu. Bu projede geleneksel değerleri modern mimari, tasarım ve teknoloji ile birleştireceğiz. Projemizdeki en büyük iddiamız, binlerce ağaçtan oluşan ormanımız yani doğamız” diye konuştu.

Kuzu Holding

Kuzu Holding, gayrimenkul geliştirme, gayrimenkul yatırım ortaklığı ve portföy yönetimi alanlarında uzmanlaşmış Berlin merkezli, Türkiye, Avrupa ve Amerika’da faaliyet gösteren bir şirkettir.

Kuzu Holding çatısı altında proje geliştiren, lüks konut ve oteller tasarlayan, inşa eden ve pazarlayan; ekonomik olarak birbirlerinden bağımsız fakat birbirlerini tamamlayan şirketler yer almaktadır. Holding şirketlerinin gerçekleştirdiği uluslararası işbirlikleri neticesinde, gayrimenkul sektörünün tüm değer zincirini kapsayan hizmetlerini tek elden sunmaktadır.

Kuzu Holding, gayrimenkul yatırım sektöründe 20 yıldan fazla deneyimi olan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Yönetim kurulu ve üst düzey yöneticileri bireysel olarak, konut ve otel projeleri, ofis binaları, altyapı ve sanayi yapıları gibi farklı alanlarda Türkiye, Almanya ve ABD’de başarılı projeler gerçekleştirmişlerdir. Kuzu Holding, uluslararası fon şirketlerinin ve yabancı yatırımcıların işbirliği konusunda tercih ettiği bir şirket haline gelmiştir.

Kuzu Holding'in alt kuruluşları, Hilton Worldwide ile 22 yıllık franchaise anlaşması imzalayarak, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 5 yıldızlı Hilton markası altında işletilecek oteller inşa etmektedir. Kuzu Holding kuruluşları farklı alanlarda görev almaları, yenilikçi çözümleri ve geliştirdikleri projelerle emsalsiz projelerin altına imzalarını atmaya devam etmektedir.

ÖNERİLEN VİDEOLAR
Altınordulu futbolcudan fair-play örneği
'İyi birey, iyi futbolcu, iyi vatandaş' sloganıyla örnek futbolcu yetiştiren Altınordu'da, fair-play örneği sergilendi... Bu ve daha fazlası için Bunu Gördünüz Mü?


Metrobüste kuyruk çilesine son
Türk mühendislerden devrim gibi uygulama: Elektronik Biletleme Sistemi ulaşımda çığır açacak.


ÖSO'nun Kürt savaşçılarından Afrin'e mesaj var
TSK'nin Zeytin Dalı Harekatı'na destek veren ÖSO'nun Kürt savaşçıları Azez'deki cephe hatlarından Afrin halkına mesaj gönderdi.
Almanya'da PKK yandaşları Türk yolculardan dayak yedi!
Almanya'da Hannover Havaalanı'nda terör yandaşı yaklaşık 200 kişilik grup ellerindeki örgüt sembolleriyle kargaşa çıkardı.
Check-in yapmak isteyen Türk vatandaşları ile terör yandaşları arasında büyük bir kavga çıktı. Olay yerine 20 ambulans gönderildi.
Dünyadan Mehmetçiğimize ‘sefer ve zafer’ duası
Türkiye'nin güney sınırını korumak için başlattığı 'Zeytin Dalı Harekâtı'nda başarılı olması için dünyanın dört bir yanında dua ediliyor. Afrika'dan Balkanlara eller, Türk askerinin zaferi için semaya yükseliyor...

ÖSO'dan Kürt halkına emanname: Güvende olacaksınız!
Afrin'i terör örgütü PYD/PKK'dan arındırmak için başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatı' kapsamında TSK'ya destek veren ÖSO, aldığı köylerde Kürt halkına 'güvendesiniz' mesajı verdi. ÖSO komutanı, halka seslendi, "Bir şeye ihtiyacınız olursa bana gelin, kimse size zarar vermeyecek" dedi.
Filistinli küçük Ziyad'dan liderlere 'Erdoğan' çağrısı
3 yaşındaki Filistinli YouTuber Ziyad, dünya liderlerine seslendi: “Kudüs'ü satmayan, Filistin'in yanında duran tek lider, Recep Tayyip Erdoğan. Devlet yöneticiliğini ondan öğrenin"
Afrikalı miniklerin 'Zeytin Dalı' duası
Afrikalı çocuklar ellerindeki Türk bayrağıyla Zeytin Dalı Operasyonu için Türkiye'ye dua etti.
Tanklarımız sloganlar eşliğinde Afrin'e ilerliyor
Zeytin Dalı Harekatı'nın ikinci gününde Türk tankları, sınırın sıfır noktasına sevk edildi. Hatay sınırında vatandaşların sevgi gösterileri ile karşılanan Mehmetçikler tezahüratlar eşliğinde sınıra hareket etti. Mehmetçik de kendilerine sevgi gösterisinde bulunan halkı selamladı.
Mete Yarar ile Afrin Operasyonunun şifreleri
Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar'ın anlatımıyla bütün cepheleriyle Afrin operasyonunun şifreleri...
Bu kez Erdoğan salonu alkışladı
Kütahya'da partisinin il kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan salondaki vatandaşları alkışladı.
Metalleri oyun hamuru gibi büküyor
Mobibieger isimli bu hidrolik makine metallere adeta oyun hamuru gibi şekil veriyor.
Emekliler dikkat! Son 10 gün
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından, kamuda 30 yılın üstünde hizmeti olan 233 bin emekliye toplam 1 milyar liradan fazla ödeme yapıldı. Yaklaşık 450 bin emekliyi ilgilendiren imkandan yararlanmak isteyenlerin 29 Ocak'a kadar başvurmaları gerekiyor.
Sıfır rakamını ilk o kullandı: El Harizmi
Cebirin temelini atan ve geliştiren, 'X' bilinmeyenini ilk kullanan Müslüman Alim El Harizmi'nin hayatını bu haftaki Bilime Yön Veren Müslüman Alimler serimizde ele aldık.
İsrail zindanından acı bir çığlık: İsra Ceabis
İşgal altındaki Doğu Kudüs'te yaklaşık iki yıl önce otomobilindeki tüpün patlaması sonucu vücudunun yüzde 60'ı yanan, ancak olayda yakındaki bir İsrail askerinin de yaralanması nedeniyle 11 yıl hapis cezasına çarptırılan Filistinli tutuklu İsra Ceabis yazdığı mektubunda, özel bakım ve tıbbi yardıma muhtaç olmasına rağmen İsrail makamlarınca ihmal edildiğini bildirdi.Nas ve Kevser Surelerini Filistinli Yusuf’tan dinleyelim
Filistinli minik Yusuf'un, Mescid-i Aksa'nın avlusunda Nas ve Kevser Surelerini okuduğu anlar izleyenleri gülümsetti.
PKK'nın korkulu rüyası mavi bereliler sınırda
Türk Silahlı Kuvvetlerinde, karargahlara verilen emir kapsamında sınır birlikleri, olası Afrin operasyonuna yönelik en üst hazırlık seviyesine getirildi. Afrin ve Münbiç'i terörden süpürme harekatına katılacak komandolar uçaklarla Hatay'a sevk ediliyor. Bölgeye sevk edilen birlikler arasında TSK'nın gözde birliklerinden Kayseri Hava İndirme Tugayı ile Kırklareli 55. Mekanize Piyade Tugayı var.
Afrin’e süpürme harekâtı
ABD'nin PYD-YPG ile Suriye'de oluşturmaya çalıştığı terör koridorunun en önemli merkezlerinden Afrin, Türkiye'nin operasyon menzilinde. Türkiye, Fırat Kalkanı ardından kritik bir müdahaleye daha hazırlanıyor. Türkiye'nin operasyona hazırlandığı Afrin'in önemi nedir ve operasyonun nasıl gerçekleşecek?


Öğrenme güçlüğü çekti milyar dolarlar kazandı
67 yıllık hayatına birçok başarıyı sığdıran Richard Branson'a disleksi 5.1 milyar dolar kazandırdı. Branson'ın hayatını Dönüm Noktası'nda ele aldık...


Bu makine şeritleri kendi kendine boyuyor
Şerit boyama makinesi üreten Stim firmasının Kontur 700 isimli modeli herhangi bir sürücüye ihtiyaç duymadan şeritleri boyuyor.