Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Ekonomi Mülkiyeti SGKya ait gayrimenkullerin satışı yapılacak

Mülkiyeti SGK'ya ait gayrimenkullerin satışı yapılacak

Mülkiyeti Sosyal Güvenlik Kurumu'na ait gayrimenkullerin satışı yapılacağı duyuruldu. İhalenin 1Nisan'da açık artırma usulü ile olacağı belirtildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Mülkiyeti SGKya ait gayrimenkullerin satışı yapılacak
Foto: Arşiv.

Mülkiyeti Sosyal Güvenlik Kurumu'na ait ilanda tapu bilgileri yazılı gayrimenkullerin, Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin (Kararname Numarası: 4) 423 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi ve Sosyal Güvenlik Kurumu Taşınmazlar Yönetmeliğinin 21, 22 ve 23 üncü maddelerine göre (Yönetmeliğin 23 üncü maddesinin (n) bendi hariç olmak üzere) açık artırma usulü ile satışı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Kocaeli ili Karamürsel ve İzmit ilçelerinde satışa çıkarılan gayrimenkullerin niteliği, büyüklüğü ve belirlenen muhammen bedelleriyle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.