|
Ekonomi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 408 öğretim üyesi alacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik hükümleri, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi hükümleri ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca 408 Öğretim Üyesi istihdam edecek.

07:00 . 21/08/2022 Pazar
Yeni Şafak
Sağlık Bilimleri Üniversitesi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde
adresi üzerinden Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik Bilgi Yönetim Sistemini (AKBYS) kullanarak elektronik ortamda online olarak yapacaklar.

Başvuru sırasında başvuruya esas bilimsel faaliyetlerin yanı sıra kimlik ve istenilen diğer onaylı belgelerin eksiksiz olarak sisteme okunaklı şekilde yüklenmesi gerekmektedir. Şahsen veya posta/kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

#Basın İlan Kurumu
#Sağlık Bilimleri Üniversitesi
#Öğretim Üyesi
5 ay önce
default-profile-img
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 408 öğretim üyesi alacak
Sorunlar giderilecek
Milyonlar bekliyordu: EYT düzenlemesi Meclis’te
EYT Meclis'e sunuldu! EYT düzenlemesinin detayları açıklandı
Toyota dünyanın en çok araç satan üreticisi konumunu korudu
EYT son dakika haberleri: 30 Ocak EYT son durum: Teklif Meclis'e geliyor