EkonomiTC DENİZLİ 2 ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDENESAS NO 2017/520KAMULAŞTIRMA İLANI

T.C. DENİZLİ 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN ESAS NO : 2017/520 KAMULAŞTIRMA İLANI

Haber MerkeziYeni Şafak

T.C. DENİZLİ 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO : 2017/520

KAMULAŞTIRMA İLANI

Davacı DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI vekili tarafından aşağıda dosya numarası, taşınmaz bilgisi ve davalısı yazılı taşınmazda yapılacak mülkiyet kamulaştırmasının Kamulaştırma Kanununun 10. Maddesi uyarınca Kamulaştırma Bedelinin Tespiti ve Tescili davası açılmış olup davanın ön inceleme aşamasında olduğu,

Kamulaştırmayı yapan idarenin Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı olduğu, davalının 30 gün içerisinde kamulaştırma işleminin iptali için idari yargıda iptal davası, maddi hatalara karşı adli yargıda düzeltim davası açılabileceği, davalının kamulaştırma işleminin iptali için idari yargıda iptal davası, maddi hatalara karşı adli yargıda düzeltim davası açmak istemeleri halinde husumeti Denizli Büyükşehir Belediyesine yöneltmesi gerektiği, davalının yukarıda yazılı şekilde idari yargıda iptal davası açtığında, dava açtığını ve yürütmenin durdurulması kararı verildiğini belgelendirip mahkemeye bu belgeleri vermesi, aksi takdirde kamulaştırma işleminin kesinleşeceği ve mahkemece tespit edilecek kamulaştırma bedeli üzerinden kamulaştırılan parselin kamulaştırmayı yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi adına tescil edileceği, mahkemece tespit edilecek kamulaştırma bedelinin davalı adına açtırılacak Vakıfbank Denizli Şubesine yatırılacağı, konuya ve taşınmaz malın değerine ilişkin tüm savunma ve delillerin ilan tarihinden itibaren 2 hafta içinde mahkemeye yazılı olarak bildirilmesi ilan olunur.

REKLAM

Taşınmaz Bilgileri: Denizli ili Merkezefendi ilçesi Yeşilyurt Mahallesi 557 ada 60 parsel sayılı taşınmaz.

Davalı : NURİYE ŞAHİN

Basın:664166 www.bik.gov.tr Resmi İlanlar www.ilan.gov.tr’de

Bayern Münih-Beşiktaş
Spor

Bayern Münih-Beşiktaş

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağı Bayern Münih maçının ilk 11'leri belli oldu. Alman ekibinde Robben ve Ribery 11'de yer almadı. Şenol Güneş, stoper ikilisini Pepe-Vida yaparken sağ bekte Adriano'ya şans verdi. Tecrübeli teknik adamın forvetteki tercihi ise Vagner Love oldu.
Cenk Tosun'dan Bayern maçı öncesi Beşiktaş paylaşımı
Spor

Cenk Tosun'dan Bayern maçı öncesi Beşiktaş paylaşımı

Beşiktaş'ın Bayern Münih'le oynayacağı maçı öncesinde siyah beyazlıların eski oyuncusu Cenk Tosun, paylaşımda bulundu. Beşiktaş'a başarılar dileyen yıldız isim, "Kalbim ve dualarım sizinle" ifadelerini kullandı.
'Ölmek üzere olan PKK'ya suni teneffüs yapıyorlar'
Dünya

'Ölmek üzere olan PKK'ya suni teneffüs yapıyorlar'

Yeni Şafak muhabiri Yılmaz Bilgen, terör örgütü PKK/PYD'yi desteklemek amacıyla Şii milislerin Afrin'e girmesine ilişkin "Şii milislerin bölgeye girişi, kampanya şeklinde köpürtülüyor. Reuters da bunun üstlenicisi konumunda. Bu PKK'yı koruma kalkanı. Bence hak ettiğinin çok üzerinde değer vererek, hadiseyi olduğundan farklı göstermeyi amaçlıyorlar. Bu girişimlerle, ölmek üzere olan PKK'ya suni tenefüs yapıyorlar. Paniğe kapılacak bir şey yok" ifadelerini kullandı.
Türk taraftarlardan tarihi 'Truva' girişimi
Spor

Türk taraftarlardan tarihi 'Truva' girişimi

Beşiktaş, UEFA'daki uzatmalı cezası sebebiyle Bayern Münih maçına taraftar götürmeme kararı almıştı. Ancak Almanya'da yaşayan Türk taraftarlar Bayern Münih taraftarları arasında maç izlemek için stadyumun belirli bölümlerinden bilet aldı.
İşte muhtemel 2019 seçimi oy pusulası
Gündem

İşte muhtemel 2019 seçimi oy pusulası

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın grup toplantısından sonra açıkladığı seçim ittifakının adının ‘Cumhur ittifakı’ olacağının belli olmasının ardında gözler yarın Meclis’e sunulacak 26 maddelik teklife çevrildi. İşte son gelen bilgilere göre 2019’da sandıkta karşımıza çıkması muhtemel oy pusulası da böyle şekillenebilir…