EkonomiTC DÜZCE 2 ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

T.C. DÜZCE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Haber MerkeziYeni Şafak

T.C. DÜZCE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Sayı: 2017/23

Davacı DSİ GM İle davalı Fazlı Orak arasında mahkememizde görülmekte olan Kamulaştırma davası nedeniyle;

Davacı tarafça davalılar hakkında, Düzce İli Cumayeri İlçesi Esentepe Köyü 105 ada 45 parsel sayılı 5340,06 m² olan taşınmazın 2923,35 m² lik kısmın Büyük İstanbul İçme Suyu melen barajı kamulaştırması için kamulaştırma bedelinin tespiti ile davacı DSİ GM adına tesciline ilişkin dava açıldığı, davalı Yaşar ve Emine'den olma 04/01/1983 doğumlu 22622034102 TC Kimlik Nolu Fazlı Orak'ın adresinin tüm aramalara rağmen bulunamadığından işbu dava dilekçesi (HMK'nun 122/1 maddesine göre iki hafta içinde 129. Maddesindeki hususları içerir şekilde cevap dilekçesi vermek suretiyle davaya cevap verebileceğiniz ve duruşma günü olan 05/12/2017 günü saat: 10.30 da duruşmaya bizzat duruşmaya katılmanız, katılmadığınız yada kendinizi bir vekil ile temsil ettirmediğiniz takdirde yargılamaya yokluğunuzda devam edileceği hususu, ihtar olunur.) dava dilekçesi ve duruşma davetiyesi yerine gerçerli olmak üzere davalı Fazlı Orak'a ilanen tebliğ olunur. (Tebliğ tarihi gazetedeki yayın tarihidir.)

Basın:673167 www.bik.gov.tr Resmi İlanlar www.ilan.gov.tr’de

Fed faiz artırımına gitti
Ekonomi

Fed faiz artırımına gitti

ABD Merkez Bankası (Fed) politika faizini, yüzde 1,25-1,50 aralığından yüzde 1,50-1,75 aralığına yükseltti. Fed'in bu yıl 2 artış daha yapması bekleniyor. Peki Fed'in faiz artırımı ne anlama geliyor?
Bursaspor'un eski futbolcusundan akılalmaz depar
Spor

Bursaspor'un eski futbolcusundan akılalmaz depar

Bursaspor'un eski futbolcusu Advincula, Meksika Ligi'nde yaptığı deparla Gareth Bale'ın hız rekorunu kırdı.
Ekonomi

"Doğan Medya Grubu Erdoğan Demirören'e satıldı" iddiası

Aydın Doğan'ın, Erdoğan Demirören'le anlaşmaya vardığı ve Doğan Medya Grubu'nu sattığı öğrenildi. Doğan Medya Grubu’nun satışı için anlaşmaya varıldığı öğrenildi.
İkinci el otoda fiyat uyarısı: Yaza kadar artacak
Ekonomi

İkinci el otoda fiyat uyarısı: Yaza kadar artacak

Dövize endeksli ithal araçların fiyatlarının artmasıyla ikinci elde adeta bahar havası esiyor. Sıfır ile 2-3 yıllık kullanılmış otomobiller arasındaki fiyat makasının olduğundan fazla açılması ile araba almanın tam zamanı olduğunu belirten ikinci el oto satıcıları, araç alacaklara yaza kadar fiyatların artabileceği uyarısında da bulunuyor.
Mehmed Bir Cihan Fatihi salladı: Yerin dibine batsın!
Hayat

Mehmed Bir Cihan Fatihi salladı: Yerin dibine batsın!

Aylardır beklenen Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Twitter'ı sallayan ilk bölümde binlerce kullanıcı dizide kullanılan kıyafetleri yerden yere vurdu. Dizide Fatih Sultan Mehmet'i canlandıran oyuncuya "Tanrı sizi korusun" ifadelerinin kullanılması, "Peygamber övgüsü almış bir komutana bu nasıl hitap?" yorumlarına neden oldu.