EkonomiTC GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞIANKARA VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI

T.C GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI ANKARA VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Haber MerkeziYeni Şafak

T.C GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI

ANKARA VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Mithatpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü

S.No: VERGİ NUMARASI ADI SOYADI/UNVANI DÖNEMİ VERGİ-CEZA NEVİ TOPLAM MİKTARI ADRESİ

(VERGİ+CEZA)

1 6210435899 MİRA GERİ DÖNÜŞÜM 2013-2015-2017 ÖZEL USULSÜZLÜK- 982,773,59 İLKİZ SOK.NO:20/12 SIHHIYE

MÜH.LTD.ŞTİ. KDV-VERGİ ZİYAI CEZASI ÇANKAYA/ANKARA

1- Yukarıda adı ve soyadı(ünvanı) ile vergi ve ceza nevileri yazılı Mithatpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü'ne ait vergi mükellefleri adına tanzim olunan Vergi Ceza İhbarnameleri 213 sayılı V.U.K.'nun 99. Mad. gereğince posta ile bilinen adreslerine tebliğ yapılamamıştır.

2- 213 sayılı V.U.K.'nun 105. mad. gereğince adları geçen mükelleflerin ilan tarihinden itibaren 1 ay içerisinde Mithatpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü'ne bizzat veya bilvekale müracaat etmeleri, taahhütlü mektup veya telgrafla adreslerini bildirmeleri;

3- Kendilerine müddetle kaim olmak üzere tebliğat yapılacağından riayet edilmediği taktirde anılan kanunun 106.mad. Gereğince iş bu ilanın yayın tarihinden itibaren bir aylık sürenin sonunda adı geçen şahıslara tebliğ yapılmış sayılacağı ilan olunur.

Basın:729465 www.bik.gov.tr Resmi İlanlar www.ilan.gov.tr’de

Afrin'de yakalanan YPG'li teröristten Münbiç itirafı
Dünya

Afrin'de yakalanan YPG'li teröristten Münbiç itirafı

TSK tarafından Afrin kırsalında yaralı olarak yakalanan 17 yaşındaki Suriye uyruklu terörist, örgütün küçük yaştaki çocukları nasıl kullandığını ve yapılan hain planları anlattı. Tutuklu A.S.T'nin ifadesinden, "Biz Menbiç'te eğitime devam ederken Zeytin Dalı operasyonu başladı, operasyon başlayınca eğitimi durdurdular, eğitim gören toplamda 80 kişiyi Afrin'de bulunan YPG militanlarına destek olmak maksadıyla gönderdiler" dedi.
Cumhurbaşkanı'nın uçağı Ordu'ya iniş yapamadı
Gündem

Cumhurbaşkanı'nın uçağı Ordu'ya iniş yapamadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı taşıyan uçak, hava muhalefeti nedeniyle Ordu-Giresun Havalimanına inemeyince tekrar Samsun’a dönmek zorunda kaldı.
Çiftlik Bank'tan aldığı para başına dert oldu
Ekonomi

Çiftlik Bank'tan aldığı para başına dert oldu

'Çiftlik Bank'tan aldığım 200 bin lirayı devlete iade etmek istiyorum' diyen iş adamı Fatih Yalçınkaya parayı iade etti, ancak başı dertten kurtulmadı. Bu sefer de Çiftlik Bank alacaklısı olduğunu iddia eden bir avukat makineye haciz koydurdu. Yaşananlar üzerine Yalçınkaya ise makineyi satması halinde tüm parasını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını açıkladı.
Türkiye'nin ilk milli uçak gemisi 2019'da denize inecek
Ekonomi

Türkiye'nin ilk milli uçak gemisi 2019'da denize inecek

Kamuoyunda uçak gemisi olarak bilinen, Türkiye'nin ilk yerli ve milli savaş uçak gemisi " Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi TCG Anadolu"nun Tuzla Sedef Tersanesi'ndeki inşasında çalışmalar hızla devam ediyor. Geminin 2019 yılı başlarında yüzdürülmesi planlanıyor.
173 sahtekar firma ifşa edildi
Ekonomi

173 sahtekar firma ifşa edildi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı taklit veya tağşiş yaptığı kesinleşen 173 firmaya ait 282 ürünü ifşa etti. Firmaların et ürünlerinde tek tırnaklı hayvan ve domuz eti yer aldığı tespit edilirken süt ürünlerinde ise jelatin ve nişasta kullanıldığı açıklandı.