EkonomiTC ORHANGAZİ SULH HUKUK MAHKEMESİSayı 2016/509 EsasİLAN

T.C. ORHANGAZİ SULH HUKUK MAHKEMESİ Sayı: 2016/509 Esas İLAN

Haber MerkeziYeni Şafak

T.C. ORHANGAZİ SULH HUKUK MAHKEMESİ

Sayı: 2016/509 Esas

İLAN

Mahkememizde görülmekte olan Ortaklığın Giderilmesi (Paylı Mülkiyette) davası nedeniyle;

Davacı Asiye Alkan vekili tarafından "Bursa ili, Orhangazi İlçesi, Hürriyet Mah. 374 ada, 12 parsel ile Muradiye Mah. 85 ada 34 parsel sayılı taşınmazların mümkünse ortaklığın paylaştırılması, paylaştırılması mümkün olmadığı takdirde satış yoluyla giderilmesini" talep ve dava edilmiştir.

Davalılardan Rıfkı Şen'in adresine çıkartılan dava dilekçelerinin tebliğ edilemediği ve adres araştırmalarının da sonuç vermediği anlaşıldığından, duruşma günü olan 22/01/2018 günü saat 11:00' da davalının Mahkememiz duruşma salonunda hazır bulunması veya kendisini bir vekil ile temsil ettirmesi, aksi halde yargılamaya yokluğunda devam olunarak karar verileceği hususu dava dilekçesi ve duruşma günü tebliği yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

Basın:697074 www.bik.gov.tr Resmi İlanlar www.ilan.gov.tr’de

Cenk Tosun Watford maçının son saniyesinde yıkıldı
Spor

Cenk Tosun Watford maçının son saniyesinde yıkıldı

Beşiktaş'tan Premier Lig takımlarından Everton'a transfer olan Cenk Tosun, Watford maçına 57. dakikada dahil oldu. Milli futbolcunun oyuna girdiği sırada deplasman tribününde bulunan Evertonlular, başarılı oyuncuya alkışlarla destek verdi. Cenk'in oyuna girmesinden 22 dakika sonra golü yiyen maviler, son saniyede milli futbolcuyla çok önemli bir fırsattan yararlanamadı.
Burak Yılmaz'dan Bafetimbi Gomis mesajı
Spor

Burak Yılmaz'dan Bafetimbi Gomis mesajı

Trabzonspor'un milli yıldızı Burak Yılmaz, Alanyaspor'u 2-1 yendikleri maçtan sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alanyaspor'un durumunu bildiklerini ancak "Sahada babanı bile tanımayacaksın" diyen tecrübeli golcü, Bafetimbi Gomis'in gol krallığı yürüyüşü hakkında ilginç bir değerlendirme yaptı.
Trezeguet'in serbest kalma bedeli belli oldu
Spor

Trezeguet'in serbest kalma bedeli belli oldu

Kasımpaşa formasıyla dikkati çeken bir performans sergileyen Mısırlı futbolcu Trezeguet, Süper Lig'deki futbolseverlerin bir numaralı gündem maddesi haline geldi. İstanbul ekibinin satın alma opsiyonuyla kiraladığı oyuncunun serbest kalma bedeli ortaya çıkarken yıldız oyuncu, Belçika basınına verdiği röportajda oynamak istediği ligleri açıkladı.
e-Devlet seferberlik sorgulama
Gündem

e-Devlet seferberlik sorgulama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milli seferberlik açıklaması ardından e-Devlet seferberlik sorgulaması gündem oldu. e-Devlet seferberlik emri sorgulama nedir? Milli seferberlik nedir? Seferberlik ne anlama geliyor? Seferberlikte neler yapılır? Milli seferberlik hangi durumlarda ortaya çıkar? İşte seferberlik ile ilgili detaylar ve e-Devlet seferbelik emri sorgulama girişi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seferberlik açıklaması
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seferberlik açıklaması

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ta partisinin 6. olağan il kongresinde konuştu. Erdoğan, Türkiye'nin terörle mücadelede sivilleri vurduğu iddialarına "Vicdansızlar, ahlaksızlar, edepsizler bizim kanımızda sivilleri vurmak yok ama sizin kanınızda var" ifadeleriyle tepki gösterdi. Kongrede konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sefer görev emri olanlar göreve hazır olsun ama şu anda ihtiyaç yok" diye konuştu.