Ekonomi Türk Telekomdan fiber hızlı net kampanya

Türk Telekom'dan fiber hızlı net kampanya

Türk Telekom, evinde sabit internet kullanmayan ama mobil internet kullanan, interneti aile içi kullanım amacıyla almak isteyecek, fatura şoku yaşamak istemeyen sabit fiyat isteyen ve satın aldığı hizmetlerde netlik ve ek fayda arayan müşterilerine benzersiz bir kampanya hazırladı.

Yeni Şafak
Türk Telekom
Türk Telekom

Okulların açıldığı dönemde müşterilerine dikkat çeken bir kampanya hizmeti verecek olan Türk Telekom, Net Kampanya ile jet hızında fiber internet 24 ay indirim / 24 ay taahhüt) (İnternet Ücreti + Telefon Ücreti + Bağlantı Ücreti) = her şey dahil aylık 64,90TL teklifine gelen müşterilerine zengin içerikli ve her yaş grubuna uygun eğitim paketlerini ücretsiz sunuyor.

Ücretsiz online eğitim paketlerinden yararlanmak isteyenler İngilizce eğitiminden hızlı okuma programına kadar pek çok seçenekten birini seçebiliyor. Ayrıca ailelerin bütçelerine destek olmak için okul alışverişinin yapıldığı markalarda indirimler de sunuluyor.

  • Fiber internet + Eğitim paketleri + İndirimler

  • Kampanya detaylarına ulaşmak için tıklayın.
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.