Ekonomi Türkiyenin en değerli gayrimenkul markası oldu

Türkiye'nin en değerli gayrimenkul markası oldu

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'nin araştırmasına göre Nef, Türkiye'nin en değerli gayrimenkul markası oldu.

Haber Merkezi AA
Nef projesi.
Nef projesi.

Nef'in açıklamasına göre, Brand Finance, Türkiye'nin en değerli 100 markasını duyurdu.

Nef, 121 milyon dolarlık marka değeriyle Brand Finance araştırmasında "Türkiye’nin en değerli gayrimenkul markası" oldu.

Nef'in, konut geliştiricileri arasında tek gayrimenkul markası olarak listeye girmesinde, dikkati çeken ödüllü projeleriyle birlikte sektöre getirdiği yenilikler ve yurt dışına da ihraç etmeye başladığı patentli buluşu Foldhome'nin etkisi olduğu vurgulanıyor.

  • 2020'de 10. yılını kutlamaya hazırlanan Nef'in listede Türkiye'nin önde gelen asırlık firmalarıyla birlikte yer alması, gayrimenkul sektörü tarafından memnuniyet verici olarak yorumlandı.

Yakın dönemde Galatasaray ana sponsorluğu, en yüksek kredi notuna sahip gayrimenkul firması olması ve 407 milyon liralık ödenmiş sermaye artışıyla dikkati çeken Nef, yeni hedefini Türkiye'nin en değerli ilk 10 markası arasına girmek ve global gayrimenkul pazarında Türkiye'yi temsil etmek olarak açıkladı.

Huawei satışlarında büyük düşüş: Pazardan geri çekebilir
TEKNOLOJİ
Huawei satışlarında büyük düşüş: Pazardan geri çekebilir

Borcunu ödemeyen müşterilerinin listesini duvara astı
EKONOMİ
Borcunu ödemeyen müşterilerinin listesini duvara astı

İşsizlik rakamları açıklandı
EKONOMİ
İşsizlik rakamları açıklandı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.