TUS sonuçları açıklandı! TUS tercihleri ne zaman yapılacak?
TUS sonuçları açıklandı! TUS tercihleri ne zaman yapılacak?
Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonuçları açıklandı, tercih dönemi başladı. İşte, binlerce kişinin merakla beklediği TUS tercihleri ve sonuçları hakkında bazı bilgiler
Diğer
TUS yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı
TUS yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı
2018 Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) Yerleştirme sonuçları açıklandı. Sınava giren adaylar, YUS sonuçlarına, "https://sonuc.osym.gov.tr" internet adresinden ulaşılabilecek. İşte TUS sonuçları sorgulama ekranı.
AA
ÖSYM ais giriş sayfası - YSK sonuçları sorgulama ekranı - ais.osym.gov.tr giriş
ÖSYM ais giriş sayfası - YSK sonuçları sorgulama ekranı - ais.osym.gov.tr giriş
2018 YKS sonuçları 31 Temmuz'da açıklandı. Yüzbinlerce gencin dört gözle beklediği YKS sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş son buldu. Hayatları için kritik bir dönemeç olan YKS sınavı puan durumuna göre, öğrenciler üniversite tercihinde bulunacak. YKS sonuçları ÖSYM'nin resmi internet sitesi olan ais.osym.gov.tr adresi üzerinden erişime açıldı. İşte YKS sonuçları.
Diğer
YSK Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları açıklanıyor
YSK Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları açıklanıyor
YSK Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları açıklanıyor. Sandıkların açılmaya başlanmasıyla 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarının belli olmaya başlamasıyla YSK tarafından resmi olarak Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanması bekleniyor. İşte kesin olmayan verilere göre 2018 seçim sonuçları...
Diğer
İzmir Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları 2018
İzmir Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları 2018
Cumhurbaşkanlığı İzmir seçim 2018 sonuçlarında son durum nedir? sorusunun yanıtı haberimizde. Seçimlerde kritik rol oynayan İzmir, 24 Haziran seçimlerinde oyunu kimden yana kullandığı merak konusu oluyor. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Muharrem İnce İzmir'de ne kadar oy aldı? İşte Cumhurbaşkanlığı İzmir seçim 2018 sonuçları...
Diğer
Genel Seçim 2018 Mersin genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Mersin genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Mersin Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Mersin Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Mersin Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Genel Seçim 2018 İstanbul genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 İstanbul genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 İstanbul Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. İstanbul Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte İstanbul Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Genel Seçim 2018 Erzincan genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Erzincan genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Erzincan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Erzincan Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Erzincan Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.