Abdullah Gül’den selfie dersi
Abdullah Gül’den selfie dersi
11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazı sonrası vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir vatandaş 11'inci Cumhurbaşkanı Gül ile selfie yapmakta başarılı olamayınca , Abdullah Gül, vatandaşa nasıl selfie çekeceğini gösterdi.
IHA
Gül'ün adaylığı ile ilgili  ilk kez konuştu
Seçim
Gül'ün adaylığı ile ilgili ilk kez konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dolardaki yükseliş, eski cumhurbaşkanı Gül'ün siyasete dönüp dönmeyeceği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Politik, siyasi kararlar tabii ki Abdullah Bey'indir. Bana göre, böyle bir şey için vereceği karar güzel de olur, hayırlı da olur" dedi. Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı ile ABD gezisi dönüşü görüşeceğini belirtti.
AA
Abdullah Gül'ün akrabası evde ölü bulundu
Gündem
Abdullah Gül'ün akrabası evde ölü bulundu
Kayseri'de 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün akrabası yalnız yaşadığı evde ölü bulundu. Yapılan incelemelerde, ölümün şüpheli olduğu belirlendi.
IHA
Abdullah Gül’den yeni yıl mesajı
Abdullah Gül’den yeni yıl mesajı
Abdullah Gül, Facebook üzerinden yayınladığı karlar içinde çekilmiş videoda, "Olumlu ve olumsuz gelişmeleriyle, acı ve tatlı hatıralarıyla 2015'i geride bıraktık. , yeni umut ve beklentilerle 2016'ya giriyoruz. Herkesin yeni yılını kutluyor. Barış huzur ve refah diliyorum“ ifadelerini kullandı.
IHA
AB büyük hata yapıyor
Dünya
AB büyük hata yapıyor
11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bir Alman gazetesine verdiği röportajda, Türkiye'nin AB üyelik sürecine ilişkin Avrupa Birliği'nin büyük bir hata yaptığını kaydetti. AB'nin küresel bir aktör olmak için Türkiye gibi bir ülkeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Gül, "AB Türkiye'yi stratjik bir kazanç olarak görmemekle büyük hata yapıyor" şeklinde konuştu.
Diğer
İstanbul'da bugün bu yollar kapatılacak
Gündem
İstanbul'da bugün bu yollar kapatılacak
Üsküdar'da 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kayınpederi Ahmet Özyurt'un cenaze töreni sebebiyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.
AA
Arınç: Gül Meclis Başkanı olursa Türkiye kazanır
Gündem
Arınç: Gül Meclis Başkanı olursa Türkiye kazanır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Abdullah Gül'ün olası adaylığı ile ilgili, ''İsabetli olur, güzel olur'' sözlerini değerlendiren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Cumhurbaşkanımızın sözleri bir ümittir ışıktır. Kendileri bu konuda bir görüşme yaparlar siyasete devam etmek isterlerse biz sevinç duyarız" dedi. Arınç, "Gül için gönlümden geçen Meclis Başkanlığıdır. Meclis Başkanı olursa Türkiye' de kazanır Meclis'te kazanır" ifadelerini kullandı.
AA
İşte Abdullah Gül'ün kaldığı villa
Gündem
İşte Abdullah Gül'ün kaldığı villa
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görevinin bitmesine rağmen yaklaşık 8 aydır kaldığı Cumhurbaşkanlığı'na ait Tarabya Köşkü'nden taşındı. Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, tadilat çalışmalarının tamamlanmasının ardından geçtiğimiz hafta Kavacık'taki boğaz manzaralı villaya yerleşti.
DHA

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.