Fransa-Türkiye maç özeti
Spor
Fransa-Türkiye maç özeti
Fransa'da oynanan maçta Millilerimiz 76. dakikada Olivier Giroud'un attığı golle geri düştüğü maçta, 86. dakikada Kaan Ayhan'ın attığı kafa golüyle beraberliği yakalayarak liderlik koltuğunu bırakmadı. Millilerimiz golden sonra her şeye ve herkese rağmen asker selamına durdu. Fransız rejisi bu anları ekranlarda yayınlamadı. İşte Fransa-Türkiye maç özeti.
Yeni Şafak
Milli Ordu planı bozdu
Dünya
Milli Ordu planı bozdu
Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı bölgeleri ile İdlib’de etkin Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Milli Ordu (Ceyşü’l-Vatani) adı altında birleşti. Bu birleşmenin işgalci ABD, PKK/YPG-PYD’ye bir mesaj olduğunu belirten emekli Tuğgeneral İhsan Başbozkurt, “Mesaj açık, işgalcilerin buraları terk etmeleri isteniyor” dedi.
Yeni Şafak
Milli Ordu 50 bin askerle harekata hazır
Gündem
Milli Ordu 50 bin askerle harekata hazır
Türkiye Fırat’ın doğusuna operasyona hazırlanırken DEAŞ, PKK, Esed rejimiyle mücadele eden Özgür Suriye Ordusu unsurları tek çatı altında birleşti.Suriye Geçici Hükümeti Başbakanı Abdurrahman Mustafa ve Genelkurmay Başkanı Org. Selim İdris, ÖSO gruplarının komutanları ile birlikte Şanlıurfa’da basın toplantısı düzenleyerek ‘Milli Ordu’nun kurulduğunu ilan etti. 50 bin askeri bulunan Milli Ordu’nun ilk hedefi Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yapacağı harekatta teröristleri temizlemek.
Yeni Şafak
Kırsal yatırımda MÜSİAD'la işbirliği
Ekonomi
Kırsal yatırımda MÜSİAD'la işbirliği
Tarım ve Orman Bakanlığı ile MÜSİAD arasında kırsal yatırımlar için iş birliği protokolü imzalandı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Protokol sayesinde MÜSİAD üyesi yatırımcılara ulaşarak kırsalda yatırıma geçmelerine katkı sağlayacağız" dedi.
Yeni Şafak
Faiz indirimi piyasaya yansıdı
Ekonomi
Faiz indirimi piyasaya yansıdı
MÜSİAD faiz indirimlerinin ağustosta enflasyona yansıdığını açıkladı. MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, "Faiz indirimi, iç talebin canlanmasına yönelik etkileri bakımından ve enflasyon oranı üzerinde etkili olmuştur" dedi.
Yeni Şafak
Yüz yıl öncesi gibi gururla yükseliyoruz
Ekonomi
Yüz yıl öncesi gibi gururla yükseliyoruz
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, bundan bir asır önce milli iradeyle kurulan Türkiye’nin bugün aynı gururla yükselmeye devam ettiğini söyledi. Kaan, “Özellikle son 17 yıldır dimdik ayakta ve mağrur bir şekilde her safhada bu mücadeleyi vermekteyiz. Vermeye de devam edeceğiz” dedi.
Yeni Şafak
Şiddete kılıf
Gündem
Şiddete kılıf
Mardin’de ağır yaralı getirildiği hastanede ‘Merdivenden düştü’ denilen Saime A.’nın, eşi Medeni A. tarafından dövüldüğü ortaya çıktı. Doktorların, Saime A.’nın vücudundaki morluklardan şüphelenip jandarmaya bildirmesiyle ortaya çıkan olay sonrası gözaltına alınan Medeni A. serbest bırakıldı.
Yeni Şafak
Genç yetenek ödüle doymuyor
Hayat
Genç yetenek ödüle doymuyor
Üstün yetenekli 15 yaşındaki Kaan Turan, bu yıl farklı kategorilerde ve ülkelerde katıldığı tüm müzik yarışmalarından ödüllerle döndü. Başarılı genç, son bir yılda katıldığı dört yarışmadan piyano, bestecilik ve orkestra dallarında toplam beş ödül kazandı.
IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.