Genel Seçim 2018 Aksaray genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Aksaray genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Aksaray Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Aksaray Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Aksaray Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Aksaray Referandum Sonuçları  Aksaray Seçim Sonucu
Aksaray Referandum Sonuçları Aksaray Seçim Sonucu
Aksaray 16 Nisan Referandum Aksaray seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Aksaray ilinde evet mi hayır mı çıktı? Aksaray Referandum seçim sonuçları Yenişafak Aksaray seçim 2017 sayfasında
Diğer
Aksaray Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Aksaray Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Aksaray Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Aksaray ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Aksaray Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
Aksaray'da okullar tatil mi? Aksaray'da bugün okullar tatil mi?
Aksaray'da okullar tatil mi? Aksaray'da bugün okullar tatil mi?
- Aksaray'da bugün okullar tatil mi? Etkili olan kar yağışları Aksaray'da da hayatı durma noktasına getirdi. Öğrenciler ise bugün okulların tatil olup olmadığını merak ediyordu. Peki Aksaray'da bugün okullar tatil mi?
AA
Son dakika Aksaray’da AVM'nin asma tavanı çöktü!
Son dakika Aksaray’da AVM'nin asma tavanı çöktü!
Son dakika haberi olarak Aksaray'da kent merkezindeki bir alışveriş merkezinin asma tavanının çöktüğü bildirildi. Aksaray'daki Alışveriş Merkezi (AVM) tavanı çökmesi sonucunda vatandaşlar panik yaşadı. Aksaray'dan son dakika gelişmelerini ve detaylı bilgileri haberimizden takip edebilirsiniz.
AA
Aksaray
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Aksaray Seçim
Aksaray Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Aksaray Seçim
Aksaray Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Aksaray il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Aksaray Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Aksaray Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Aksaray seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Aksaray Referandum Sonuçları 2017 Aksaray seçim sonuçları!
Aksaray Referandum Sonuçları 2017 Aksaray seçim sonuçları!
Referandum Sonuçları 2017 Aksaray Sonuçları. 16 Nisan 2017 İşte evet hayır oranları. Aksaray 16 Nisan Referandumunda sonuçlar ne durumda?. İşte Aksaray referandum sonuçları evet hayır oranları
Diğer
Aksaray
  Seçim 2018 Aksaray Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Aksaray Seçim 2018 Aksaray Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Aksaray Cumhurbaşkanlığı Seçim 24 Haziran 2018 sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda Aksaray ilinde hangi adaylar kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve diğer adayların Aksaray ilinde oy oranları kaç oy aldıkları sayfamızda. Aksaray Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak Aksaray Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarında!
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.