ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Bizi de tehdit ettiler
Gündem
Bizi de tehdit ettiler
Başkan Erdoğan, geçmişte dışa bağımlılıktan kurtulmak için Türkiye’nin sanayi ve teknolojide attığı her adımın engellendiğini, aynı güçlüklerle kendilerinin de karşılaştığını belirterek, “Hatta ima yoluyla Nuri Demirağ’ların, Nuri Killigil’lerin akıbetiyle tehdit edildiğimiz anlar dahi oldu. Hiçbirine eyvallah etmedik, itibar etmedik” dedi.
Yeni Şafak
Ruhani: Trump Saddam ile aynı kaderi paylaşacak
Dünya
Ruhani: Trump Saddam ile aynı kaderi paylaşacak
İran Cumhurbaşkanı Ruhani "İran, ABD’yi kızdıran füzelerinden vazgeçmeyecek, Trump acı çekecek, Saddam Hüseyin ile aynı kaderi paylaşacak" diye konuştu.
IHA
Türkiye'den kritik petrol hamlesi
Ekonomi
Türkiye'den kritik petrol hamlesi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Güneydoğu’da bir takım güvenlik gerekçesiyle arama yapılamayan yerlerde artık arama yapıldığını ve şu anda hem Hakkâri’de hem Siirt’te yeni arama bölgeleri ve sondajları olduğunu söyledi.
Diğer
İran: Zor süreçten geçiyoruz
Dünya
İran: Zor süreçten geçiyoruz
ABD'nin İran'a karşı 2015 yılında imzalanan nükleer anlaşma kapsamında hafifletilen yaptırımların ilk kademesini yeniden devreye sokmasının ardından başlayan ekonomik savaş etkisini göstermeye başladı.
Yeni Şafak
Kalın: İdlib'e saldırılar siyasi süreci dinamitler
Gündem
Kalın: İdlib'e saldırılar siyasi süreci dinamitler
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının ardından açıklama yapan Sözcü Kalın, İdlib'e saldırıların siyasi süreci dinamitleyeceğini ve ciddi diplomatik sonuçları olacağını belirterek "Çağrımız, dünya kamuoyunun, Batılı ülkelerin, Amerika Birleşik Devletleri'nin, bölge ülkelerinin, bu konuda eş güdüm ve koordinasyon içerisinde hareket ederek İdlib'e yönelik muhtemel bir saldırıyı durdurmasıdır." dedi.
Yeni Şafak
Beşiktaş'ta ilk hamle sözleşmeler
Spor
Beşiktaş'ta ilk hamle sözleşmeler
Beşiktaş’ta önümüzdeki pazar yapılacak seçime tek aday olarak girmesi beklenen başkan Orman ve yeni yönetiminin ilk hamlesi sezon sonu bitecek sözleşmeler olacak. Şartlara uyanlarla yeni imzalar atılacak, aksi durumda sezon sonuna kadar süre verilecek. Sözleşmesi bitecek teknik direktör Güneş’le de uzun vadeli planlar masaya yatırılacak.
Yeni Şafak
İdlib'de "Meksika Açmazı"
Hayat
İdlib'de "Meksika Açmazı"
Zirve sonunda açıklanan bildirgenin Türkiye açısından en önemli kazanımları ise hiç şüphesiz, Fırat Nehri’nin doğusunda ABD ile PKK/PYD/KCK örgütünün işbirliğine dair kaygılarının Rusya ve İran tarafından paylaşılarak yüksek sesle dile getirilmesi oldu. Bildirgede verilen bir başka mesaj ise DEAŞ gibi terör örgütleri üreterek, Ortadoğu, Afrika ile Asya’nın enerji ve su havzalarına yerleşmeyi politika haline getirmiş olan ABD’nin bu yaklaşımının Suriye’de kabul görmeyeceğinin altının çizilmesiydi.
Yeni Şafak
TBMM Başkanı Yıldırım: Hepimiz aynı gemideyiz
Gündem
TBMM Başkanı Yıldırım: Hepimiz aynı gemideyiz
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin yaşanan ekonomik saldırılara karşı geleceğini belirterek, "Bugünlerde bazı ekonomik sıkıntılar yaşadığımız gerçektir, her baharın bir kışı vardır misali ekonomimizde bugünlerde kış mevsimi var. Karşı karşıya olduğumuz zorlukları sızlanarak, şikayet ederek aşamayız ya da siyasi eleştirilerle çözüm üretemeyiz. Hepimiz aynı gemideyiz. Türkiye geçmişte olduğu gibi bu zorluğun da üstesinden gelecek, milletimiz rahat olsun."dedi.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.