Ezan sevgisini anlatırken hem ağladı hem ağlattı
Eğlence
Ezan sevgisini anlatırken hem ağladı hem ağlattı
Teksaslı dindar bir ailede büyüyen Najla Tammy İlhan tanıştığı Türk eşi sayesinde Müslüman oldu. Hayatta Her Şey programına katılan İlhan, İslamiyete olan sevgisini anlatırken gözyaşlarını tutamadı.
Diğer
Öğrencilere korona tedbirlerini anlatan Macron maskesini çıkarıp öksürdü
Dünya
Öğrencilere korona tedbirlerini anlatan Macron maskesini çıkarıp öksürdü
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, bir araya geldiği öğrencilere koronavirüse karşı alınması gereken önlemlerle ilgili konuşma gerçekleştirdi. Program sırasında sık sık öksüren Macron, son olarak maskesini çıkarıp elini ağzına götürerek öksürdükten sonra su istedi. Ardından da yine aynı maskeyi takarak sözlerini sürdürdü. O anlar sosyal medyada alay konusu oldu.
Yeni Şafak
O anısını anlatırken gözyaşlarını tutamadı
O anısını anlatırken gözyaşlarını tutamadı
AK Parti Manisa milletvekili adaylarının Atatürk Spor Salonu'ndaki tanıtım töreninde konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 1986'daki ara seçim döneminde Manisa 1. bölgeden aday olduğunu, kendilerine seçim çalışmalarında destek olmak için Bursa'dan yola çıkan Ahmet Akyol isminde birinin yeni aldığı arabasıyla eşi ve 2 kızıyla Akhisar civarında kaza geçirdiğini ve hakkın rahmetine kavuştuğunu belirtti ve Akyol'un kabrini ziyaret ettiğini dile getirdi.Bu olayı anlatırken gözyaşlarına engel olamayan Arınç, "Mezar taşına baktım Ahmet 29 yaşındaydı, karısı 19, kızının biri 4, birisi 2 yaşındaydı. Onlar Manisa'ya geliyorlardı. Allah rahmet eylesin. Öyle bir şuurla, inançla ve o zaman biz cihadın kılıçla, kalkanla topla tüfekle yapılmadığını, gerçek cihadın hakikatlerin aydınlatılması, iyinin, güzelin, doğrunun hakim olması için yapılan iş olduğunu biliyorduk. Onlar bizim dava arkadaşlarımızdı. Bütün arkadaşlarımızla biz gerçek cihadı yapmanın, iyiyi, güzel ve doğruyu hakim kılmanın mücadelesini vermeye çalıştık" dedi.
AA
Spiker maçı anlatırken horladı!
Spor
Spiker maçı anlatırken horladı!
Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ile PSG karşılaşmasını anlatan Çinli spiker maç sırasında uyuya kalıp horlamaya başladı. Net bir şekilde horlaması duyualan spikerin uyuya kalaması futbolseverleri şaşırttı.
IHA
Erdoğan Suriyeli çocuğu anlatırken gözleri doldu
Gündem
Erdoğan Suriyeli çocuğu anlatırken gözleri doldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uludağ Üniversitesinde, "Türkiye'nin İnsani Diplomasisi" konulu panel ve Fahri Doktora Tevcih Töreni'nde Suriyeli kızın vasiyetini anlatırken duygusal anlar yaşadı.
DHA
Şehidi anlatırken hem ağladı hem ağlattı
Gündem
Şehidi anlatırken hem ağladı hem ağlattı
Genelkurmay Başkanlığı tarafından başlatılan ''Türkiye Şehitlerini Anıyor'' etkinliği kapsamında 09 Mart 2016 tarihinde Harbiye Askerî Müzesi ve Kültür Sitesi Komutanlığında, Birinci Dünya Savaşı şehitlerinden Şehit Piyade Er Ahmet Oğlu Mehmet' in aziz ruhu için tören düzenlendi. Törende konuşan Albay Erhan Altunok gözyaşlarına engel olamadı.
Diğer

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.