ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
CHP'li Muharrem İnce'ye 'apolet' soruşturması
Gündem
CHP'li Muharrem İnce'ye 'apolet' soruşturması
Zeytin Dalı Harekatı'nı yürüten 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel hakkında, seçim çalışmaları sırasında “Apoletlerini sökeceğim” diyen Muharrem İnce hakkında soruşturma dosyası açıldı. Dokunulmazlığı olmayan İnce, şüpheli bulunursa yargılanacak.
Diğer
İnce’den CHP’ye
sert eleştiriler
Gündem
İnce’den CHP’ye sert eleştiriler
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, önceki akşam CNN Türk'te katıldığı programda partisine yönelik sert eleştirilerde bulundu.
Yeni Şafak
Muharrem İnce 'apolet' konusunda bir türlü karar veremedi
Gündem
Muharrem İnce 'apolet' konusunda bir türlü karar veremedi
Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayip Erdoğan'ın karşısına çıkarılan CHP'nin adayı Muharrem İnce, cumhurbaşkanı seçildiği takdirde Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatlarının önemli komutanlarından İsmail Metin Temel'in apoletlerini sökeceğini belirtmiş, seçim mağlubiyetinden sonra da apolet tartışmasında hata yaptığını ve fazla uzattığını söylemişti. 10.09.2018 tarihinde katıldığı programda bir kez daha çark eden İnce, 'entelektüel kesim yanlış yapmadığımı söyledi. Daha alt gruptaki insanlar yanlış yaptığımı söyledi. 'Yanlış yaptım' demiştim ama pek de yanlış değilmiş.' diyerek skandal bir açıklama yaptı.
Diğer
Beşiktaş'ta ilk hamle sözleşmeler
Spor
Beşiktaş'ta ilk hamle sözleşmeler
Beşiktaş’ta önümüzdeki pazar yapılacak seçime tek aday olarak girmesi beklenen başkan Orman ve yeni yönetiminin ilk hamlesi sezon sonu bitecek sözleşmeler olacak. Şartlara uyanlarla yeni imzalar atılacak, aksi durumda sezon sonuna kadar süre verilecek. Sözleşmesi bitecek teknik direktör Güneş’le de uzun vadeli planlar masaya yatırılacak.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.