48 ismin değiştiği il il kesin aday listesi
48 ismin değiştiği il il kesin aday listesi
Resmi Gazete'de yayımlanan YSK kararına göre, 16 siyasi parti seçime katılacak. Türkiye genelinde 21 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor. Meclis'te grubu bulunan AK Parti, CHP, MHP ve HDP, 48 milletvekili adayını değiştirdi.
Yeni Şafak
Seçim 2019 | Konya Karapınar Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Konya Karapınar Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Konya Karapınar seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Konya Karapınar ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Konya Karapınar belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Türbeden ’havlu’lu hırsızlık
Türbeden ’havlu’lu hırsızlık
Afyonkarahisar'da bir türbeye giren hırsızlar, güvenlik kamerasının üzerine havlu atarak türbenin yardım sandığını soydu. Yaşanan hırsızlık olayı anbean güvenlik kameralarına yansıdı.


IHA
Oy verme işlemi sona erdi
Oy verme işlemi sona erdi
Bugün yapılan 26'ıncı dönem milletvekili genel seçimlerinde oy kullanma süresi tamamlandı.
Yeni Şafak
Seçim 2019 | Ankara Pursaklar  Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Ankara Pursaklar Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Ankara Pursaklar seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Ankara Pursaklar ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Ankara Pursaklar belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Ankara Şereflikoçhisar  Yerel Seçim Sonuçları
Ankara Şereflikoçhisar Yerel Seçim Sonuçları
Seçim 2019 Ankara Şereflikoçhisar seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Ankara Şereflikoçhisar ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Ankara Şereflikoçhisar belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Seçim 2019 | Diyarbakır Bağlar Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Diyarbakır Bağlar Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Diyarbakır Bağlar seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Diyarbakır Bağlar ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Diyarbakır Bağlar belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
ABD basını: Trump'ın en zor görüşmesi olacak
Dünya
ABD basını: Trump'ın en zor görüşmesi olacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD Başkanı Donald Trump ile gerçekleştireceği görüşme ABD basınında geniş yer buldu. Basın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretini, 'Şu ana kadar yabancı bir liderle gerçekleştireceği en zor görüşme' olarak nitelendirdi.
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.