400 çeşit kolonyayla parfüme kafa tutuyorlar
Ekonomi
400 çeşit kolonyayla parfüme kafa tutuyorlar
Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde, emekli astsubay Himmet Soyak'ın 1962 yılında başladığı kolonya üretimi, torunları tarafından bugün yaklaşık 400 çeşitle sürdürülüyor
AA
Balıkesir'deki hortum mağazayı harabeye çevirdi
Gündem
Balıkesir'deki hortum mağazayı harabeye çevirdi
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde geçen çarşamba gecesi yaşanan hortum felaketi güvenlik kameralarına yansıdı.
IHA
Balıkesir'de yarın okullar tatil mi? (11 Ocak Çarşamba) Balıkesir hava durumu!
Balıkesir'de yarın okullar tatil mi? (11 Ocak Çarşamba) Balıkesir hava durumu!
Balıkesir'de kar etkisini sürdürüyor. Balıkesir'de yarın okullar tatil mi, okullar tatil olacak mı? 11 Ocak Çarşamba günü için Balıkesir Valiliğinden tatil açıklaması var mı? sorularının yanıtı öğrenciler ve veliler tarafından merak konusu oluyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre 5 günlük Balıkesir hava durumu…
Diğer
Seçim 2019! Balıkesir Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI
Seçim 2019! Balıkesir Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Balıkesir Seçim Sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019'da seçim sonuçlarında hangi partiler öne geçti Balıkesir ilinde partilerin oy oranları ve sandık sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları. Balıkesir Yerel seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında.
Yeni Şafak

  Balıkesir
  Referandum Sonuçları  Balıkesir Seçim
  Sonucu
Balıkesir Referandum Sonuçları Balıkesir Seçim Sonucu
Balıkesir 16 Nisan Referandum Balıkesir seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Balıkesir ilinde evet mi hayır mı çıktı? Balıkesir Referandum seçim sonuçları Yenişafak Balıkesir seçim 2017 sayfasında
Diğer
Genel Seçim 2018 Balıkesir genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Balıkesir genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Balıkesir Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Balıkesir Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Balıkesir Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Balıkesir'de okullar tatil mi? 10 Ocak Salı
Balıkesir'de okullar tatil mi? 10 Ocak Salı
Balıkesir'de okullar tatil mi? Kar yağışının etkili olduğu illerden Balıkesir'de öğrenciler yarın (10 Ocak salı) okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. Balıkesir'den son gelişmeleri ve tatil açıklamalarını haberimizden görebilirsiniz.
AA
Balıkesir
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Balıkesir Seçim
Balıkesir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Balıkesir Seçim
Balıkesir Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Balıkesir il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Balıkesir Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Balıkesir Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Balıkesir seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.