ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Penisiline karşı alerjisi sonrası elini balon gibi şişiriyor
Dünya
Penisiline karşı alerjisi sonrası elini balon gibi şişiriyor
Penisiline karşı alerjisi Kanadalı Tom Anderson'un avuç içinin kurumasına ve balon gibi şişmesine neden oldu. Anderson'un kendi avucunu balon gibi şişirdiği anlar da ilginç görüntülere sahne oldu.
Diğer
Shakespeare’dan Mevlana’ya uzayan macera
Hayat
Shakespeare’dan Mevlana’ya uzayan macera
Yazdığı Tabiat Dörtlemesi’nde geleneklerden, bilimden ve Türk edebiyatının bilinen eski kaynaklarından yararlanan Buket Uzuner, dörtlemesinin son çıkan kitabı “Hava” ile okura yeni ufuklar açıyor. Tüm dünyada sahte haber ve hava kirliliği konularının hayatlarımızı birebir etkilediği 21. yüzyıl edebiyatına, insan, hayvan, çocuk, kadın, çevre hakları savunucusu kadın gazeteci Defne Kaman karakteriyle bir iz düşüren Buket Uzuner, iklim değişikliği ve çevre sorunlarını incelediği “Su”, “Toprak”, “Hava” ve “Ateş” adlı romanlarıyla, Türkler’in kadim Kamanlık geleneğindeki evrensel tabiat-insan değerlerini, Çağdaş Türk Edebiyatı’na kazandırmak amacını taşıyor.
Yeni Şafak
Kalemini ve 
vicdanını 
kirletmemiş 
bir yazar
Hayat
Kalemini ve vicdanını kirletmemiş bir yazar
Tarık Buğra’nın yazar olarak her zaman inandığı doğruların peşinden gittiğini söyleyen eşi Hatice Buğra, “Yazdıklarından bir an bile pişman olmamış, dürüst ve namuslu bir insan, kalemini ve vicdanını kirletmemiş bir yazar olarak huzur içinde yaşamıştır” dedi.
Yeni Şafak
Şarbon nasıl bulaşır? Şarbon hastalığının belirtileri ve tedavi yöntemleri
Şarbon nasıl bulaşır? Şarbon hastalığının belirtileri ve tedavi yöntemleri
Son zamanlarda şarbon hastalığının görülmeye başlamasıyla birlikte şarbon nedir ve belirtileri nelerdir aramaları da artmaya başladı. İlk olarak Ankara’da daha sonra da İstanbul’da vakaları görülen şarbon hastalığında vatandaşlar hastanelere akın etti. Sivas’ta ise bir köy karantinaya alındı. Peki şarbon nedir ve nasıl bulaşır? Şarbonun belirtileri nelerdir?
Diğer
Türkiye'de kayıtlı drone sayısı 25 bine ulaştı
Teknoloji
Türkiye'de kayıtlı drone sayısı 25 bine ulaştı
Türkiye'de kayıtlı insansız hava araçlarının (drone) sayısı 25 bine yaklaşırken, bu araçları kullananların sayısı ise 31 bin 194'e ulaştı.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.