Cumhurbaşkanlığı'ndan 'Başkan'lığa belgeseli
Cumhurbaşkanlığı'ndan 'Başkan'lığa belgeseli

Genç bir Cumhuriyet ve önü sık sık darbelerle kesilen bir demokrasi. Bazen asker, bazen sivil reis-i cumhurların yönettiği bir ülke, Türkiye’nin öyküsü. Cumhurbaşkanlığından başkanlığa geçişin kısa hikayesini barındıran belgesel A Haber ekranlarında seyirciyi ekran başına kilitledi.

Diğer
Türkeş'de başkanlık diyordu
Gündem
Türkeş'de başkanlık diyordu
1990’da 8’inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal tarafından gündeme getirilen Başkanlık sistemi basından ve dönemin DYP’li Başbakan’ı Süleyman Demirel’den tepki bulurken; Cumhurbaşkanı olan Demirel de Başkanlık ve Yarı Başkanlık sistemini talep etmişti. MHP lideri Alparslan Türkeş de, Başkanlık isteyen isimlerdendi.
Diğer
Seyfi Başkan'dan çok ilginç seçim vaatleri
Seyfi Başkan'dan çok ilginç seçim vaatleri
Sivas'ın Zara ilçesinde yaşayan bağımsız milletvekili adayı Ahmet Yıldız, "Bir evde 3-4 televizyon var, çocuklar ders çalışamıyor. Eski sistemi geri getireceğim", "İnterneti, cep telefonunu kapatacağım" gibi ilginç vaatlerde bulunuyor. Zara'da "Seyfi Başkan" olarak tanınan Yıldız (60), bağımsız ilçe belediye başkan adayı olarak girdiği 30 Mart 2014'teki seçimlerde sadece 35 oy alabildi. Yıldız, bu kez de banka kredisi kullanarak, 7 Haziran'daki seçimlerde bağımsız milletvekili adayı oldu. Görüntülerin ilk bölümü, Sivas Bağımsız Milletvekili Adayı Ahmet Yıldız'ın ilginç vaatlerinin yer aldığı 2014 Belediye Seçimleri mitinginden "arşiv" görüntüleridir.
AA
"Başkan'dan bir talebim olmadı ancak..."
Spor
"Başkan'dan bir talebim olmadı ancak..."
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli, kulüp başkanı Dursun Özbek ile Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir araya geldi. Durum değerlendirmesi yaptıklarını söyleyen Denizli yardımcılar konusunda netleşen bir şey olmadığını söylerken, Atletico Madrid maçı için İspanya'ya gidebileceğini de kaydetti. Mustafa Denizli ilk etapta Başkan Dursun Özbek'ten herhangi bir isteği olmadığını kaydederken, "Takımla yol aldıktan sonra olabilir" dedi.

Diğer
Sivas
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Sivas Seçim
Sivas Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Sivas Seçim
Sivas Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Sivas il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Sivas Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Sivas Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Sivas seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Sakarya
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Sakarya Seçim
Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Sakarya Seçim
Sakarya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Sakarya il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Sakarya Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Sakarya Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Sakarya seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Tokat
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Tokat Seçim
Tokat Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Tokat Seçim
Tokat Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Tokat il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Tokat Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Tokat Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Tokat seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Trabzon
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Trabzon Seçim
Trabzon Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Trabzon Seçim
Trabzon Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Trabzon il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Trabzon Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Trabzon Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Trabzon seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.