Drone’la kurt takibi
Gündem
Drone’la kurt takibi
Bayburt’ta, köylüler her gün uzaktan gördükleri ve merak ettikleri yaban hayvanlarını daha yakından görmek istedi. Bunun üzerine, drone ile çekim yaparak kurtları görüntülediler. Sosyal medyada paylaşılan takip, ilgi odağı oldu.
Yeni Şafak
Seçim 2019 | Bayburt Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Bayburt Yerel Seçim ve Meclis Seçimi Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Bayburt Seçim Sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019'da seçim sonuçlarında hangi partiler öne geçti Bayburt ilinde partilerin oy oranları ve sandık sonuçları ve Meclis seçimi sonuçları. Bayburt Yerel seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında.
Yeni Şafak
Bayburt Referandum Sonuçları  Bayburt Seçim Sonucu
Bayburt Referandum Sonuçları Bayburt Seçim Sonucu
Bayburt 16 Nisan Referandum Bayburt seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Bayburt ilinde evet mi hayır mı çıktı? Bayburt Referandum seçim sonuçları Yenişafak Bayburt seçim 2017 sayfasında
Diğer
Bayburt'ta kurtlar şehre indi
Bayburt'ta kurtlar şehre indi
Bayburt'ta şehir merkezine inen 2 kurt, güvenlik kameralarıyla görüntülendi. Soğuk havanın etkili olduğu ve özellikle yaban hayvanlarının yaşam alanlarının karla kaplanması nedeniyle yiyecek bulmakta zorlandığı kentte, 2 kurt, Bayburt-Erzurum karayolundaki 21 Şubat Sanayi Sitesi'ne geldi.
AA
Bayburt
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Bayburt Seçim
Bayburt Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Bayburt Seçim
Bayburt Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Bayburt il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Bayburt Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Bayburt Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Bayburt seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
Türkiye'nin tarih kokan şehri: Bayburt
Hayat
Türkiye'nin tarih kokan şehri: Bayburt

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin incilerinden olan Bayburt, kuzeyinde ve güneyinde sıralı dağlar, kıyısında yer aldığı Çoruh Nehri ile eşsiz bir coğrafyanın tam ortasında bulunmakta.

Diğer
Bayburt Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Bayburt Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Bayburt Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Bayburt ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Bayburt Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
Bayburt
  Seçim 2018 Bayburt Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Bayburt Seçim 2018 Bayburt Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
Bayburt Cumhurbaşkanlığı Seçim 24 Haziran 2018 sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda Bayburt ilinde hangi adaylar kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve diğer adayların Bayburt ilinde oy oranları kaç oy aldıkları sayfamızda. Bayburt Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak Bayburt Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarında!
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.