ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Meteoroloji'den flaş uyarı: 5 gün sürecek
Gündem
Meteoroloji'den flaş uyarı: 5 gün sürecek
Meteoroloji'den vatandaşlara kritik uyarı geldi. Bugün Karadeniz bölgesinin tamamı ile Marmara bölgesinin batı ve güney batı kesimlerinde yer yer olmak üzere kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.

Yağışların, Karadeniz'in özellikle orta ve doğu bölgelerinin 5 gün boyunca sağanak şeklinde etkili olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde beklenen hava durumu sıcaklarını da haberimizde bulabilirsiniz.

Yeni Şafak
Büyük buluşma
Gündem
Büyük buluşma
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 27-29 Eylül’de Almanya’da kritik görüşmelere imza atacak. Çıkartılan engeller nedeniyle son olarak 3 yıl önce gurbetçilerle buluşan Erdoğan’ın Köln’de gerçekleştireceği Merkez Camii açılışında Avrupalı Türklere seslenmesi bekleniyor.
Yeni Şafak
4 ile sağanak uyarısı
Gündem
4 ile sağanak uyarısı
Meteorolojinin hava durumu tahminlerine göre, Bursa, Eskişehir, Bilecik ve Kütahya'da yarın ve cuma günü gök gürültülü sağanak bekleniyor.
AA
Erdoğan TÜSİAD heyetini kabul etti
Ekonomi
Erdoğan TÜSİAD heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erol Bilecik başkanlığındaki TÜSİAD (Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) heyetini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti
IHA
Diriliş Ertuğrul sayesinde satışlar arttı
Hayat
Diriliş Ertuğrul sayesinde satışlar arttı
TRT'nin reyting kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un kostümleri yabancılar tarafından büyük ilgi görüyor. Kostüm firması, tarihi diziler sayesinde Bilecik'in Sögüt ilçesinde ürettiği kostümleri yurt dışına ihraç ettiğini belirtti. Geleneksel kostüm tasarımcısı Orhan Kocaoğlu, dizilerin insanların geçmişe olan ilgilerini artırdığını bildirerek, "Börk'ün tasarımı Diriliş Ertuğrul dizisi ile günümüze geldi ve milyon sattı" dedi.
AA
Bahçe sularken buldu gözü gibi bakıyor
Gündem
Bahçe sularken buldu gözü gibi bakıyor
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde özel güvenlik görevlisi Bekir Gani, bulduğu insan yüzlü örümceğe evinde gözü gibi bakıyor. İnsan yüzüne benzeyen görüntüsüyle, köşeli yengeç örümceği görenleri hayrete düşürüyor.
IHA
Türkiye'yi teslim alamayacaklar
Gündem
Türkiye'yi teslim alamayacaklar
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, “Bizi çözmek, birbirimize düşürmek, aramıza fitne sokmak isteyenler mevcuttur. Ekonomik, sosyal, siyasi nedenleri bahane eden hainler, bizi zayıflatmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Dış mihrakların güdümündeki bölücü ve FETÖ’cü hainlerin hedefi de aynıdır. Ne yaparsa yapsınlar Türkiye’yi teslim alamayacaklar” dedi.
Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ertuğrul Gazi mesajı
Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ertuğrul Gazi mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 737. Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri dolayısıyla yayınladığı mesajında Türkiye'nin, içinde sıkıştırılmaya çalışıldığı kısır gündemlerden uzaklaştıkça, geçmişten geleceğe kurduğu köprüyü güçlendirdikçe güçlendiğini belirterek, yeni yönetim sisteminin bu konuda bir milat olacağını bildirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ertuğrul Gazi'nin mücadelesi, milletimizin bir, beraber, kardeş olduğunda neler başarabileceğinin en somut ve çarpıcı örneğidir" değerlendirmesinde bulundu.

AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.