ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Geri dönüşümün böylesi görülmedi
Hayat
Geri dönüşümün böylesi görülmedi
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde yaşayan Alman Sandy Tuncel, çevre kirliliğinin önüne geçmek için sokaklardan topladığı gıda ve deterjan ambalajlarını çanta, cep telefonu kılıfı gibi eşyalara dönüştürüyor. Tuncel, "Yaptığım işi özellikle çocuklara öğretmek istiyorum. Ağaç yaşken eğileceği için geleceğimizin teminatı çocuklarımızı bu basit yöntemle bilinçlendirmek istiyorum" dedi.
AA
Ödeme karşı 7 etkin öneri
Hayat
Ödeme karşı 7 etkin öneri
Ödem, vücudun hücreler arası sıvı hacminin artmasıyla oluşan bir durumdur. Ödeminin ortaya çıkmasında çok sayıda neden olduğunu belirten uzmanlar, basit yaşam değişikliklerinin ödemi azalttığına dikkat çekiyor. İşte ödeme karşı etkili öneriler.
Yeni Şafak
Çocuklar daha çok protein tüketmeli
Hayat
Çocuklar daha çok protein tüketmeli

Çocuklarda protein gereksinmesi büyüme süreci nedeni ile daha fazladır. Çocuğun her ana öğünde iyi kaliteli protein içeren besinler tüketmesine gayret edilmelidir.

DHA
Yeğenleri için üretti şimdi dünyaya satıyor
Ekonomi
Yeğenleri için üretti şimdi dünyaya satıyor
Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan Dursun Özdemir 10 yıl önce yeğenlerine inciri sevdirmek için ürettiği incir cipsini şimdi dünyaya satıyor. Almanya başta olmak üzere Danimarka, Polonya, Hollanda, Bosna-Hersek, Suudi Arabistan, Dubai gibi ülkelere cips ihracı yapan Özdemir'in hedefinde şekersiz reçel üretimi de var.
IHA
Çocuğunuzun okul başarısı için 10 beslenme kuralı
Hayat
Çocuğunuzun okul başarısı için 10 beslenme kuralı
Yetersiz ve dengesiz beslenen çocukların öğrenmede güçlük çektikleri, davranış bozuklukları yaşadıkları, dikkat sürelerinin kısaldığı, sık hastalanmaları nedeniyle okuldaki devamsızlık sürelerinin uzadığı ve tüm bunlar sonucunda da okul başarısının düştüğü belirlenmiştir. İşte size okul başarısını artıran beslenme önerileri ve zihni açan besinler...
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.