Kod adı: Süfyan, Cezaevi: Sincan
Gündem
Kod adı: Süfyan, Cezaevi: Sincan
Paralel Yapı’nın, 17-25 Aralık darbesi öncesinde toplanarak ‘Süfyan’ diye kodladıkları dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarını Sincan T Tipi Cezaevi’ne koymayı planladıkları ortaya çıktı.
Diğer
Dev buluşma Bosna’da
Gündem
Dev buluşma Bosna’da
24 Haziran kampanyalarına yasak koyan Avrupa ülkeleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gurbetçilerle buluşmasına engel olamayacak. Erdoğan, Avrupa genelinde yaşayan 10-11 bin gurbetçi ile 20 Mayıs’ta Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’daki mitingte bir araya gelecek. Dev buluşmanın hazırlıkları şimdiden başladı.
Yeni Şafak
Baş başa 35 dakika
Gündem
Baş başa 35 dakika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019’daki seçimlerde aday çıkarmayacaklarını ve kendisini destekleyeceklerini açıklayan MHP lideri Bahçeli ile bir araya geldi. Baş başa 35 dakika süren görüşmeye ilişkin fotoğraflardaki samimi hava dikkat çekti.
Yeni Şafak
Senegal'de iftar
Ramazan
Senegal'de iftar
Başkent Dakar'a 60 kilometre mesafedeki Thies şehrinde Senegalli yüzlerce yetime verilen iftara, Türk Kızılayı yetkilileri, Thies'e bağlı Thienaba kasabasının Belediye Başkanı Talla Diagne, milletvekilleri, din görevlileri ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.
AA
Savunmada dev işbirliği
Gündem
Savunmada dev işbirliği
Rusya ile S400’de nihai anlaşmaya varan Türkiye, hava savunma sisteminde Fransa ve İtalya ile de tarihi ortaklığa gidiyor. Üç ülke arasındaki füze anlaşması Paris’te Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Fransa Cumhurbaşkanı Macron arasında imzalandı. Erdoğan, “Bu çok önemli bir adım. Şimdi süratle üretime geçmek istiyoruz” dedi.
Yeni Şafak
Yıkım ekibini dağıtın
Yıkım ekibini dağıtın
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon’da vatandaşlarla buluştu. Muhalefetin adaylarını “yıkım ekibi” olarak niteleyen Erdoğan, “Çünkü söyleyecek sözleri yok. Yıkmayı iş yapmak sanıyorlar. Trabzon, Türkiye’nin başına kara bulut gibi çöken bu yıkım ekibinin gölgesini 24 Haziran’da dağıtıyor muyuz?” diye seslendi.
Yeni Şafak
Postmodern haçlı seferi
Gündem
Postmodern haçlı seferi
Afrin’in adım adım kontrol altına alındığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Operasyon son terörist etkisiz hale getirilene kadar sürecek” sözleriyle kararlılık mesajı verdi. Erdoğan, “Afrin’de tüm insanlığın düşmanı bir zihniyetle mücadele ediyoruz. Bunlar bölgemizin maruz kaldığı postmodern haçlı seferinin yeni işbirlikçileri” dedi
Yeni Şafak
Gazzeli çiftten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlamlı hediye
Hayat
Gazzeli çiftten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlamlı hediye

İsrail'deki hapisanelerde 6 yıl tutuklu kalan Gazzeli Hüsam Ferhat, "Kudüs ve Mescid-i Aksa konusundaki onurlu duruşu nedeniyle Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mütevazı bir hediye vermek istedik" dedi.

AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.