Onlar için yüzde 99 başarı "felaket"
Gündem
Onlar için yüzde 99 başarı "felaket"
Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın istihkam sınıfı subay, astsubay ve uzman erbaşları ile iç güvenlik harekatında görev alan diğer sınıf askerlere, başta mayınlar ile el yapımı patlayıcıların tespiti ve imhası konusunda eğitim verilen İzmir Narlıdere'deki İstihkam Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin en seçkin eğitim yuvaları arasında yer alıyor. Askerler, "tahrip ve mayında yüzde 99 başarı felakettir" ilkesiyle eğitim alıyor.
AA
Dolapdere'de korsan gösteriye polis müdahalesi
Dolapdere'de korsan gösteriye polis müdahalesi
Beyoğlu Dolapdere'de ara sokaklarda korsan gösteri yapmak isteyen bir gruba, polis biber gazıyla müdahale etti. Kurdukları barikatın arkasından taş ve molotoflarla saldıran gruba güvenlik güçleri zırhlı araçlar yardımıyla biber gazı sıkarak müdahale etti. Müdahalenin ardından korsan göstericiler ara sokaklara dağıldı.
IHA
Seçim 2019 | İzmir Menderes Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | İzmir Menderes Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 İzmir Menderes seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti İzmir Menderes ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. İzmir Menderes belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!

Yeni Şafak
İzmir Narlıdere Yerel Seçim
  Sonuçları 2019 - CANLI
İzmir Narlıdere Yerel Seçim Sonuçları 2019 - CANLI
Seçim 2019 İzmir Narlıdere seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti İzmir Narlıdere ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. İzmir Narlıdere belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Seçim 2019 | Ankara Çamlıdere  Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | Ankara Çamlıdere Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 Ankara Çamlıdere seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Ankara Çamlıdere ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Ankara Çamlıdere belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Kurbağalıdere'de inanılmaz değişim
Kurbağalıdere'de inanılmaz değişim
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekiplerin derede yaptığı geniş çaplı ıslah çalışmaları sonuç vermeye başladı. Kadıköy'de yıllardır ıslah çalışması yapılmadığı için zehir ve koku saçan Kurbağalıdere bugün mavi rengine kavuştu, kıyıları ise yavru balıklarla doldu. Daha önce kirliliğinden, kokusundan yanına yaklaşılamayan, teknelerin saplandığı siyah köpüren çamur görüntüsündeki Kurbağalıdere'deki değişim görenleri hayrete düşürdü.
DHA
Belediye işçisi yavru köpeği faraşa koyup dereye attı
Gündem
Belediye işçisi yavru köpeği faraşa koyup dereye attı
Rize'nin Kalkandere ilçesinde, belediye temizlik görevlisi S.Y., yavru köpeği elindeki süpürge ile sürüklediği faraşa koyarak demir bariyerlerin üzerinden dereye fırlattı. Bir işyerinin güvenlik kamerasına anbean yansıyan görüntüler paylaşıldığı sosyal medyada tepki çekti. İşçi hakkında yasal işlem başlatıldı.
DHA
Karadeniz coştu, liman çöple doldu
Gündem
Karadeniz coştu, liman çöple doldu
Zonguldak'ta, yağmur ve rüzgarın etkisiyle Liman Caddesi'nde dev dalgalar oluşurken, dalga boyu 7 metreyi aştı. Üzülmez ve Acılık derelerinin getirdiği çöpler de limana doldu.Sahilde yürümek isteyen vatandaş dalgalarla boğuştu.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.