ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Engelli ailelerine 3 yeni ev müjdesi
Gündem
Engelli ailelerine 3 yeni ev müjdesi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, engelsiz çocuk evine gösterilen ilgi üzerine üç ayrı yerde daha yapacaklarını müjdeledi. Çelik Merkezin engelli ailelerini ev hapsinden kurtararak diğer ihtiyaçlarını görme fırsatı sunduğunu söyledi.
Yeni Şafak
Otururken de güldürürüm
Hayat
Otururken de güldürürüm
Usta oyuncu Yılmaz Gruda sanatının 70. yılını ‘Gülmeye Geldik Dünyaya’ adlı tiyatro oyunu ile kutlayacak. Gruda, Gülmeye Geldik Dünyaya bir Sitdown komedi. Biz Standup yapanlar gibi ayakta anlatmıyor, oturarak güldürüyoruz. Bu tiyatro olarak sahnelediğimiz oyun geçmişten günümüze bir yolculuk adeta”diyor.
Yeni Şafak
Kanada'da bisiklet sürücülerinden intikam
Dünya
Kanada'da bisiklet sürücülerinden intikam
Kanada'nın Toronto eyaletinde vatandaşlar sıra dışı bir eyleme imza attı. Bisiklet sürücüleri trafik ölümlerinin artmasından dolayı bisikletlerinin arkasına renkli havuz makarnaları bağlayarak tepkilerini gösterdi.
Diğer
Antalya’da 10 film
Boğaziçi’nde 3 ödül
Hayat
Antalya’da 10 film Boğaziçi’nde 3 ödül
Bu yıl 55’incisi gerçekleştirilecek Uluslararası Antalya Film Festivali’nde 8’i uluslararası, 2’si de ulusal olmak üzere toplam 10 film yer alacak. Yerli sinema üretimine desteğini artıran ve bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan Uluslararası Boğaziçi Film Festivali’nde ise bu yıl 3 yeni ödül verilecek.
Yeni Şafak
Türk akademisyen Barış Can Kaşıkcı ve ekibi İntel'in güvenlik açığını buldu
Teknoloji
Türk akademisyen Barış Can Kaşıkcı ve ekibi İntel'in güvenlik açığını buldu
ABD'deki Michigan Üniversitesinde görevli Türk akademisyen Barış Can Kaşıkcı ile bir grup araştırmacı, İntel işlemcilerindeki bir güvenlik açığını ortaya çıkardı.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.